Paulius Jonikas 4 1 scaled e1618206629260
Žmonės

Muzikinei karjerai dar teks palaukti – Paulius Jonikas išmėgino save naujame amplua

„Thundertale“ choristas, grupės „Wild Reasons“ vokalistas, išgarsėjęs muzikiniame projekte „X faktorius“, kaunietis Paulius Jonikas jau keli metai kai mikrofoną yra iškeitęs į kitą kūrybinį įrankį – vaizdo kamerą. Tačiau įsimintinų bruožų vaikiną dar galima išvysti ir naujame, mažiau tikėtame – fotomodelio amplua.

„Turbūt kiekvienas iš mūsų kada nors yra svajojęs pasiekti žvaigždes, – su šypsena patikino P. Jonikas, apie tai kalbą pradėjęs neatsitiktinai – būtent balandžio 12 – oji pasaulio istorijoje laikoma viena įsimintiniausių kosmonautikai dienų, – Su ja buvo susijusi ir fotosesija, kurios dalyvių tapau“.

Pozuoti prieš objektyvą ir perteikti itin vyriškos aksesuarų kolekcijos, dedikuotos tiek viso pasaulio kosmonautikos, tiek NASA organizacijos pasiekimams įamžinti, idėją jį pakvietė bičiulis, fotografas Elijus Kniežauskas.

„Ar jaudinausi? Ne! Dar gilinantis į Naujųjų medijų meno studijas Vytauto Didžiojo Universitete ne kartą teko grupiokams padėti įgyvendinti įvairius jų sumanymus ar projektus. Talkindavome vieni kitiems, tai pozuoti išmokome“, – šmaikštavo pozityviai nusiteikęs pašnekovas.

Jis neslėpė, jog apie kosmoso platybes ir grandiozinius žygdarbius pasvajoja kiekvienas berniukas bei tik nedaugeliui pavyksta realiai tapti to kito, neištirto pasaulio dalimi.

„Šiandien sueina 60 metų kai Jurijus Gagarinas kosminiu laivu „Vostok“ pirmą kartą apskrido Žemę aplink orbitą. Tai – vienas svarbiausių įvykių pasaulio istorijoje“, – neabejojo taip pat fotosesijos modeliu tapęs aktorius Marius Sekmokas.

„Taikus kosmosas – tokia buvo mūsų sumanymo tema“, – sakė fotosesijos ir NASA simbolika papuoštos kolekcijos autorius Mantas Juraška.

Būtent jis susisiekė su JAV valstybine agentūra, atsakinga už visas nekarines kosmoso tyrimo programas, bei gavo sutikimą ant autorinių kuprinių, delninių, krepšių bei kitų kasdienybės aksesuarų naudoti NASA ženkliuką, iliustracijas ar kitą vaizdo medžiagą.

„Kosmosas – tai nesibaigianti tema“, – patikino P. Jonikas, užsiminęs, jog jau kurį laiką puoselėja šiltus jausmus savo „žvaigždutei“, bet susikurtąja laime kol  kas viešai dalintis neketinąs.

„Šitą pamoką aš jau išmokau“, – kalbėjo pašnekovas, kelis metus žiniasklaidoje sulaukdavęs dėmesio dėl tuometinių santykių – draugystės su dainininke Monika Pundziūte.

Tai, kad jo muzikinė karjera tuokart visuomenei vis tarsi būdavo antraplanė, turbūt, pasak P. Joniko, ir tapo tikrąja koncertinės pauzės priežastimi. Vaikinas panoro atsitraukti bei pradėti matyti pasaulį per kitą savąjį talentą – vaizdo kamerą.

„Per pastaruosius metus karantino nė nespėjau pajusti“, – patikino beveik kas savaitę po kelis naujus klipus elektroninės muzikos hitams sukuriantis videografas.

Tačiau P. Jonikas nėra kategoriškas – nors noras dainuoti dar negrįžo, niekada negali žinoti, kada tai atsitiks.

„Reikiamas laikas, vieta ir kolektyvas gali viską pakeisti“, – sakė pašnekovas, prieš du metus režisavęs grupės „Rebelheart“ dainos „Tik sapnai“ vaizdo klipą ir dar kartą išgyvenęs tikrąjį muzikos teikiamą džiaugsmą.

Parašykite komentarą