Zalgiris Gruso mokykloje 1 of 52
Švietimas

Moksleivių susitikime su žalgiriečiais – pokalbiai apie obuolių džemą, mėgstamas  pamokas ir draugystę

Kas skaniau – obuolių džemas ar apelsinų sultys, kokios pamokos mokykloje buvo mėgstamiausios, kurie krepšininkai yra geriausi draugai bei kokie kompiuteriniai žaidimai žaidžiami laisvalaikiu – šiuos ir kitus klausimus Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos auklėtiniai uždavė į jų mokyklą vizito atvykusiems žalgiriečiams.

Išskirtinę progą susitikti su garsiosios krepšinio ekipos sportininkais moksleiviai nusipelnė visą sezoną juos itin aktyviai palaikę.

„Šiuos mokslo metus mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo projekte „Žalgiris – Tavo mokykloje“, kurio didysis prizas – „Žalgirio“ komandos vizitas laimėtojų mokykloje, – pasakoja projekto gimnazijoje iniciatorė geografijos mokytoja Indrė Adomaitienė, – Įvairiausiomis formomis stengėsi surinkti kuo daugiau mūsų gimnazijos gerbėjų į varžybas, nes kiekvienas mokinys, lankydamasis Eurolygos varžybose, „uždirbdavo“ po vieną tašką. Surinkome 3696 taškus“.

Gimnazijos mokiniai aktyviai palaikė „Žalgirio“ komandą Eurolygos ir kitose šio LKL sezono varžybose, taip rinkdami taškus ir bandydami atitolti nuo vis ant „kulnų“ lipančio Druskininkų ar Palangos gerbėjų būrio. Suskaičiavus visus taškus, Kauno mokykla, aplenkusi net 42 ugdymo įstaigas iš visos Lietuvos, tapo projekto nugalėtoja.

Į svečius užsukusiems krepšininkams vaikai paruošė dovanas – savo darbelius ir nugalėtojų taurę. Garsių sportininkų mokykloje laukė ir netikėtumas – jie, užrištomis akimis, ant popieriaus lapo turėjo padėti savo autografus bei taip sukurti bendrą paveikslą.

Žalgiriečiai neliko skolingi – gimnazijoje nuo šiol kabos marškinėliai su originaliais jų parašais.

Nuotraukų autorius – Virgilijus Baltbarzdis

Parašykite komentarą