URMAS vakcinavimo centras 2
Miestas

Mobilusis vakcinavimo centras sugrįžta į vieną sėkmingiausių savo stotelių Kaune

Po to kai praeitą savaitgalį sulaukė didelio kauniečių susidomėjimo, Mobiliojo vakcinavimo centro nuo COVID–19 autobusas šį šeštadienį sugrįžta į prekybos miestelį „Urmas“. Čia bus galima pasiskiepyti be išankstinės registracijos, tereikia turėti asmens dokumentą.

Autobusas stovės prekybos miestelio teritorijoje arčiau Pramonės prospekto (prie „Šiaulių banko“ skyriaus ir restorano „Talutti“) šeštadienį, liepos 24 d., nuo 9 iki 16 val.

Praeitą šeštadienį čia įsikūręs Mobilusis vakcinavimo centras sulaukė daug pasiskiepyti norinčių kauniečių ir miesto svečių. Iš viso per kelias valandas buvo paskiepyti net 262 žmonės, o ši vakcinavimo stotelė tapo viena sėkmingiausių Kaune.

„Kasdien sulaukiame tūkstančių lankytojų iš viso Kauno regiono, o skiepijimo procesas yra labai patogus ir paprastas – tereikia ateiti ir prieš skiepijantis parodyti savo asmens dokumentą. Be to, tai labai patogu ir mūsų prekybininkams, kuriems šiuo atveju nereikia ilgam palikti savo darbo vietų. Tai ir lėmė, kad sulaukėme bene rekordinio pasiskiepijusių Mobiliajame vakcinavimo centre skaičiaus.

Džiaugiamės sprendimu vakcinas atvežti į lankomiausias miestų vietas, o kartu tikimės ir žmonių aktyvumo skiepijantis. Taip kartu galėsime įveikti virusą ir laisvai dirbti, keliauti, lankytis pramogų vietose bei apsipirkti“, – sakė prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovė Dovilė Lengvenienė.

Iki šiol bent viena doze paskiepyti yra beveik pusė Lietuvos gyventojų. Teigiama, kad kolektyviniam imunitetui įgyti reikalinga bent 70 proc. visuomenės narių vakcinacija.

Parašykite komentarą