Zivile 1
Žmonės

Mistiški žinomų moterų portretai – ypatingame renginyje Jonavoje

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha, televizijos šou nugalėtoja Paulina Galkontaitė, aktorė Žiedūnė Mardosaitė bei visuomenininkė Živilė Barzdaitytė – keturios žinomos moterys, tapusios fotografijos projekto „Madam Butterfly” dalimi.

„Kai šįkart žiūri į savo atvaizdą, perkeltą ant drobės, jausmas yra ypatingas, nes nuotraukos – ir mistiškos, ir siurrealistiškos, ir raminančios. Jos tikrai kitokios“, – sutartinai tvirtino visos pašnekovės.

„Madam Butterfly” projekto bendraautoriai – fotografas Ilya Yakover ir tokio paties pavadinimo grožio mokyklos įkūrėja, blakstienų priauginimo meistrė Laura Kaminskienė. Tai, kas šio dueto buvo sukurta, tapo ne tik portretų paroda, bet ir naujos drabužių linijos dalimi.

„Kol kas pristatėme tik trijų spalvų laisvalaikio marškinėlius. Pirmoji juos pasimatavo ir viešai pademonstravo Živilė“, – apie šokėjo Sauliaus Skambino mylimąją sakė L. Kaminskienė.

Jos ir fotografo bendram sumanymui eksponuoti pasirinkta išskirtinė vieta bei ypatinga proga – Jonavoje esančių grožio namų „Aistė“ įkurtuvės.

Į jaukią manikiūro ir pedikiūro studiją Aistė Jakaitienė savimi besirūpinančiuosius pakvietė prieš tris metus. Per tą laiką meistrė ne tik užsitarnavo publikos meilę, bet ir nutarė plėstis.

„O šiandien yra ta diena, kai galime tapti nuoširdaus ir puikaus darbo rezultato liudininkais – grožio namai tapo dvigubai didesni ir juose dirbs ne tik daugiau meistrų, bet ir bus atliekama įvairesnių procedūrų“, – sakė šventės vedėja, žinoma televizijos bei teatro aktorė Goda Petkutė, pridurdama, kad grožio oazė laukia ir norinčiųjų bendradarbiauti specialistų žinučių.

Kartu su Aiste grožio namuose dirba jos dukra Emilija, blakstienų priauginimo meistrė, gerai išmananti savo darbo srities subtilybes.

„Tai buvo viena iš priežasčių, dėl kurios pasirinkome savo projekto debiutą paskelbti būtent Jonavoje ir būtent šioje vietoje“, – sakė L. Kaminskienė.

Ji pasakojo, kad blakstienų priauginimo čempionatuose viena iš įdomiausių rungčių yra „fantasy“. Jos metu meistrai kuria netikėčiausią dizainą blakstienoms. Šioje srityje šįkart paimprovizavo ir pati Laura.

„Ilya meistriškai atskleidė mano žinutę – grožis gali atsiskleisti netikėčiausiomis aplinkybėmis“, – sakė L. Kaminskienė.

Parašykite komentarą