mino nuotrauka 2
Pramogos Žmonės

Mino kviečia švęsti dainos „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ gimtadienį – pristato naują kūrinio versiją

Šiemet vienas žinomiausių atlikėjo Mino kūrinių „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ sulaukia pilnametystės. Autorius džiaugiasi, jog gali minėti savo kultinės dainos 18-ąjį jubiliejų ir kartu su juo išgyventi savo atgimimą.

„Taip, laikas greitai lekia, tačiau ši daina dabar ne mažiau populiari nei prieš daugelį metų. O tokia gražia proga ji įgis ir naują, modernesnį „aprėdą“. Manau, kad daina yra išskirtinė, ji patinka įvairiai publikai ir skambanti vis kitaip, o nuo šiol – jau subrendus, šiuolaikiško ritmo. Nors „braškė“ – mano autorinė dainą, kuri turi daugiausiai versijų – net 4, šioji, kurią dabar pristatau, man yra pati priimtiniausia“, – pasakoja Mindaugas Mickevičius – Mino.

Anot atlikėjo, kaip ir daugelis jo dainų, taip ir „Mergaitė, kuri kvepia braškėmis“ gimė iš gyvenimo istorijos.

„Ji lydėjo mane projekte „Kelyje į žvaigždes“ ir asmeninėje karjeroje. Kūrinys lyderiauja perklausų reitinguose įvairiuose platformose ir puikiai identifikuoja mane, kaip lietuviškos pop muzikos kūrėją, – sako Mino, – Aš dėkoju savo gerbėjams už ilgametį palaikymą ir kviečiu švęsti kartu su manimi „braškės” gimtadienį bei papildyti savo grojaraščius nauja dainos versija“.

Parašykite komentarą