Žmonės

Milijonieriaus Igno Jomanto pirkiniai pribloškė: įsigijo „dvigubus ratus“

Vienu jauniausių šalies milijonieriumi tituluojamas verslininkas Ignas Jomantas naujausiais savo pirkiniais pribloškė ne tik jo nepažįstančiuosius, bet ir daug apie vaikiną žinančius bičiulius.

Netrukus prabangių I. Jomanto automobilių garažą papildys efektingasis „Maserati Granturismo MC Trofeo”. Tai, anot aistrą išskirtinėms transporto priemonėms jaučiančio Igno, yra lenktyninis automobilis. Tokia paskirtis, kas itin retai būna, mašinai suteikta jau gamykloje.

“Esu daug viešai kalbėjęs apie savo pomėgį greičiui. Deja, Lietuvoje juo pasimėgauti galima tik žiedinių lenktynių trasoje… Kai pradėjau ieškoti sportinio automobilio, akys užkliuvo už “Maserati”. Sužavėjo ne tik automobilio dizainas, bet ir tai, kad jis yra skirtas būtent lenktynėms. Jo, norint tokiose dalyvauti, net nereikia “perdarinėti”, – pasakojo pašnekovas.

I.Jomantas patikino jau kurį laiką kelyje besistengiantis elgtis atsakingai.

“Nulėkti iš Vilniaus į pajūrį per valandą gali tik idiotai! Net aš niekada taip nedaryčiau!“, – apie vis dažniau viešąją erdvę pasiekiančius „kelių erelių“ pareiškimus savo nuomonę išsakė I. Jomantas.

Be to, verslininkas pridūrė, kad tą pačią dieną, kai įsigijo „Maserati Granturismo MC Trofeo”, jis sumokėjo ir už dar vieną pirkinį – neįgaliajam skirtą specialų treniruoklį.

“Internete pažįstami dalinosi žinutę, kuria prašoma pagalbos du vaikus auginančiai, negalią turinčiai kaunietei. Moteris po nelaimingo atsitikimo yra paralyžiuota. Ji – našlė, nebegalinti dirbti ir turinti išsiversti su kelių šimtų eurų parama. Istorija mane sukrėtė. Neįsivaizduoju, kaip turi jaustis žmogus, visą laiką buvęs sveikas ir staiga prikaustytas prie vežimėlio”, – mintimis dalinosi I. Jomantas.

Jis tikisi, kad moterį dovana pradžiugins ir ji, treniruoklio pagalba, sustiprės taip, kad bent galės pati savimi pasirūpinti.

 

 

 

Parašykite komentarą