Žmonės

Metų geriausio „Me Gusta“ šokėjo rinkimuose likimus sprendęs Jurijus Smoriginas metė netikėtą iššūkį jaunimui

Charizmatiškasis choreografas, televizijos projektų dalyvis Jurijus Smoriginas, patyręs „Me Gusta“ treneris Vytenis Žmuida bei studijos „Infinitum“ įkūrėjas ir „Lietuvos balso“ choreografas Justas Andriejauskas metų sandūroje ėmėsi svarbaus vaidmens – vertino vienos didžiausių mūsų šalyje šokių mokyklos „Me Gusta“ auklėtinių pasirodymus. Po daugiau nei tris valandas trukusios judesio ir muzikos fiestos geriausiu metų šokėju pripažintas jauniausias konkurso dalyvis – šešiametis Benas Arnašius, treniruojamas Justinos Butkutės.

„Tai – simbolinis apdovanojimas, raginantis siekti savų tikslų ir nesustoti. Vyresni šokėjai tai puikiai supranta, todėl kelerius metus pagrindinis prizas atitenka mažiausiųjų kategorijos dalyviui“, – sakė „Me Gusta“ įkūrėjas ir lyderis Rytis Survila.

Grandiozinį šokių konkursą, kuriame varžosi dešimtys auklėtinių, jis kasmet rengia besibaigiant gruodžiui. Renginys sutampa su „Me Gusta“ gimtadieniu – šįmet jis yra dvyliktas.

Kaune ir Vilniuje veikiančios studijos šokėjai iš viso varžėsi septyniose kategorijose. Surengus išankstines atrankas, kiekvienoje jų buvo išaiškinta po tris lyderius, pademonstravusius savo meistriškumą VDU salėje surengtame finale.

Įteikdamas apdovanojimus visų kategorijų nugalėtojams J. Smoriginas negailėjo nei pagyrimų, nei pabarimų. Jo įsitikinimu, ne visi gatvės šokėjai sugebėtų padaryti tai, kuo jis gali stebinti net sulaukęs 63 metų, todėl ragino prakaitą treniruotėse lieti be poilsio. Ar užsiėmimuose į geriausiųjų titulą pretenduojantieji netinginiauja, J. Smoriginas patikrino savaip. Priimti žymiojo choreografo iššūkį ryžosi 17 metų Arnas Alkevičius – jis kartu su J. Smoriginu turėjo padaryti špagatą.

„Kad gerai šoktum, reikia daug dirbti. Bet norintieji išgarsėti jauni žmonės ieško lengvesnio kelio. Matyt, todėl visi dabar Lietuvoje nori tapti dainininkais“, – savo mintimis dalinosi J. Smoriginas.

„Me Gusta“ – tai šiuolaikinių šokių studija, kurioje išmokstama įvairių šokių stilių, o pasiekti rezultatų padeda profesionalūs treneriai.

„Šokių studijos pavadinimas buvo pasirinktas ne veltui. Išvertus iš ispanų kalbos, „Me Gusta“ reiškia „Man Patinka“. Šiuose žodžiuose ir atsispindi mūsų šokių studijos idėja – daryti tik tai, kas „Me Gusta“!!!“, – sakė R. Survila.

Foto Artiom Ištuganov ir Gabija Milčiūtė

Parašykite komentarą