Žmonės

Meilės priesaikai „aštuntukų“ dieną pasirinko neatsitiktinai

„Kai nutarėme tuoktis šiais metais, negalėjome kalendoriuje nepastebėti net keliais aštuntukais pažymėtos dienos. Ir nebuvo svarbu, jog ji – savaitės viduryje“, – su šypsena pasakojo 2018 08 08 amžinos meilės priesaiką nusprendę ištarti jaunavedžiai – buvęs „Žalgirio“ krepšininkas Vaidas Kariniauskas (24) ir VDU kūrybinių industrijų bakalaurą šįmet apgynusi Ieva Jurevičiūtė (24), praneša zmones.lt.

Simboliniu aštuntuku papuošti ir klsikiniai, balto aukso jaunųjų žiedai – juose išgraviruotas begalybės simbolis ir inicialai.

“Vaidui skaičius aštuoni neša sėkmę. Jei tik gali, komandoje jis taip pat pasirenka juo pažymėtus marškinėlius”, – sake Ieva, per santuokos ceremoniją pasirinkusi Kariniauskienės pavardę.

Tai, kokios bus vestuvės ir kaip jos vyks, įsimylėjėliai pradėjo planuoti iškart po sužadėtuvių. Žiedeliu Vaidas išrinktosios pirštą papuošė dar pernai sausio 11 – ąją, kuomet ji atvyko aplankyti Italijoje tuo metu rungtyniavusį krepšininką.

„Turėjome pusantrų metų laiko. Tuomet visi sakė, kad nėra kur skubėti, o dabar stebėjosi, kaip jis greitai praėjo“, – pasakojo nuotaka.

Kad svarbius vienas kitam žodžius ištars Alytaus Šv. Kazimiero bažnyčioje, jaunieji apsisprendė pasikalbėję – šioje šventovėje rengtos ir Vaido krikštynos, vyko ir komunija.

Grįžusi iš Italijos Ieva apsilankė vestuvių parodoje, kur iškart rado bendrą kalbą su planuotoja Teresa iš “Vestuvių laiko”. Vėliau prie komandos prisijungė ir nuotakos grupiokės, įkūrusios „Bright studio“, pasirūpinusia šventės dekoracijomis.

“Suknelę rinkausi ”D’dress” studijoje. Jos savininkė Daiva taip taikliai parinko drabužį, jog vos jį užsidėjusi žinojau – mano! Dėl visa ko pasimatavau dar kelias, bet išrinktosios niekas nenukonkuravo“, – prisiminimais apie svarbiojo puotos akcento paieškas dalinosi Ieva.

Kalbėdama apie vestuvinius rūpesčius nuotaka buvo atvira – daug padėjo asistentai, o didžiausiu iššūkiu tapo… tinkamų Vaidui prie kostiumo batų paieška.

„Mums santuoka labai svarbi. Ir žmonės, kurie mus supa. Džiaugiamės, kad nors vestuvės vyko trečiadienį, niekam tai netapo kliūtimi praleisti su mumis reikšmingo vakaro“, – džiaugėsi jaunieji.

Vestuvių jie labai laukė. O šventės ypatingumą dar labiau didino tai, kad Vaidas su Ieva šįmet nesimatė net penkis mėnesius: nuotaka turėjo baigti studijas aukštojoje mokykloje, o Vaidas skynė laurus  Rumunijos Oradios „CSM“ komandoje. Į ją jis sugrįš ir rudenį.

„Vaidas į Rumuniją išvyks pirmas, o aš – maždaug po mėnesio. Kai susitvarkysiu visus dokumentus“, – sakė Ieva.

Mylimą vyrą ji yra lankiusi ne tik šioje šalyje, bet ir Graikijoje, Italijoje. Septynerius metus draugaujanti pora neslepia – per tą laiką buvo visko. Ypač sunkiu laikotarpiu tapo pirmasis Vaido krepšinio sezonas užsienyje. Tuomet atrodė, kad Ievai dažnai vykti pas mylimąjį nepavyks, o draugauti per atstumą nesiseks. Nors buvo trumpam išsiskyrę, vis dėlto įsimylėjėliai suprato – jiems skirta būti kartu.

„Mane mintis apie gyvenimą Rumunijoje ir baugina, ir džiugina. Bet, manau, veiklos rasiu, o mes abu galėsime mėgautis buvimu kartu“, – kalbėjo nuotaka.

Ji iki šiol prisimena pirmąjį susitikimą su Vaidu Kaune. Tuomet už U16 rinktinę žaidęs sportininkas su draugu laiką leido Kauno „Aakropolyje“, kur užkalbino dvi žavingas merginas. Nors pokalbis nebuvo ilgas, Ieva Vaidą įsidėmėjo ir po pusantrų metų išvydusi jį draugės gimtadienyje užšnekino.

„Prisiminėme tą istoriją. Pasikalbėjome. Radome bendrų temų ir… iki šiol esame kartu. Dabar ir visados“, – tarsi priesaiką vienas kitam dar kartą patvirtino jaunavedžiai.

 

 

 

 

Parašykite komentarą