Masažo kėdės – patarimai prieš perkant
Naudinga žinoti

Masažo kėdės – patarimai prieš perkant

Šiuolaikiniame gyvenime galime būti dėkingi už labai daug prieinamų komfortiško laisvalaikio sąlygų. Viena iš tokių sąlygų yra masažo kėdė. Dar prieš kelis dešimtmečius kažkas nors ir puse lūpų užsiminęs apie tokią malonią, o kartais net ir sveikatai naudingą prekę, būtų išjuoktas(-a). Realybe tokios kėdės tapo visai neseniai, o į Lietuvą atkeliavo kartu su nepriklausomybės vėjais XXa. dešimtojo dešimtmečio pradžioje. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje tai nėra masinio vartojimo prekė. Ją žmonės labiau renkasi tada, kai gali sau tai leisti arba kai yra medicininiai, sveikatos gerinimo tikslai, kurių norisi siekti. Šiame straipsnyje jums patarsime ir pasidalinsime informaciją, kurią reikia žinoti prieš perkant masažo kėdę.

1. Ar kėdė atlieka savo bazinę funkciją? Aišku, malonu gražiai atrodantis krėslas su LCD ekranu, daugybe funkcijų bei tapeto ilgio priedų gausa, tačiau visų pirma reikėtų žiūrėti ir mąstyti ar tokiame krėsle bus patogu sėdėti. Jeigu specifikacijose matote, kad krėslo parametrai jūsų netenkina arba pasirinktos medžiagos nėra pačios patogiausios – pirkti neverta. Visgi tokios masažinės kėdės kaip inSPORTline Mateo yra skirtos maloniam sėdėjimui pirmiausia, o tik vėliau jį papildant masažo galimybėmis, mobilumu ir taip toliau.

Taip pat reikėtų žiūrėti į pačio krėslo konstrukciją. Jeigu jame yra paminkštinimai ties sąnarių vietomis ir paminkštinimai bei pakeliama platforma kojoms – daugiau ko norėti ir nėra. Kitais atvejais ieškokite kompromisų.

2. Svarbiausias techninis aspektas – masažo galimybės. Kadangi tai yra masažuojanti kėdė, visa kita gali palaukti, pirmoje eilėje turėtų būti ne kas kitas, o masažas. Kuo daugiau ir kuo įvairesnių tuo parametrų bus, tuo didesnį malonumą jausite ten sėdėdami. Tiesa, gausa ne visada reiškia kokybę, tad neprošal prekę ir išbandyti realiai (vėliau perkant internetu, kad sutaupytumėte). Jau minėtas „inSPORTline Mateo“ turi:

  • 5 skirtingų rūšių masažavimo funkcijas
  • 8 iš anksto nustatytas programas
  • penkių lygių masažo intensyvumo reguliavimą
  • penkių laipsnių masažo greičio reguliavimas
  • nepaprastai sensacingas 3D masažas
  • 98 oro pagalves
  • 25+ masažo vožtuvus

Visa tai sukuria darnią ir puikiai veikiančią sistemą. Jeigu paprasčiau, tai iš šio krėslo keltis tikrai nesinorės.

3. Nepigi investicija. Gera masažo kėdė yra tikrai ne pigi investicija. Automobiliuose masažuojančios kėdės taip pat kainuoja nemažus pinigus. Pagrindinė gana nemažos kainos priežastis – komforto ir aukščiausios kokybės reikalavimai. Pagaminti paprastai nėra sunku, todėl standartinės prekės ir standartiškai gaminami produktai nėra tokie brangūs. Su masažo kėdėmis, krėslais bei tais pačiais baldais – reikia kitokio požiūrio.

Pasirenkamos minkštos, ilgaamžės, trynimui bei dėvėjimui atsparios medžiagos, kurios ir kainuoja daug. Elektronika, komforto priedai, įvairių programų diegimas bei optimizavimas naudojantiems asmenims. Visa tai – kainuoja ir nėra pigu, todėl ir kėdės kaina neretai viršija keturženkles sumas.

4. Medicininiais tikslais – kiek kiti kriterijai. Gali būti ir taip, kad masažuojančią kėdę jums įsigyti patars gydytojas arba terapeutas. Tokiu atveju jau reikėtų pasikalbėti ir su jais, gauti patarimus, informaciją ir gaires, pagal ką rinktis tokią kėdę. Ji padeda nugaros traumų arba išvaržų atvejais, po intensyvių krūvių bei sunkios darbo dienos.

Žvelgiant iš vienos pusės tai yra puikus priedas namuose, leidžiantis atsipalaiduoti ir palepinti save. Žvelgiant iš kitos pusės, tai ir medicininė bei sveikatingumo specialistų rekomenduojama pagalba jūsų organizmui.

Masažinės kedes ir dar daugiau rasite b-a.eu internetinėje parduotuvėje.

Parašykite komentarą