Migloko Marija 2
Pramogos

Marijos Grabštaitės ir Migloko duetas debiutuoja – pristato pirmą bendrą dainą

“Skiriasi kaip diena ir naktis, bet tobulai dera muzikoje”, – taip būtų galima įvardinti ypatingą muzikinį duetą , kuris suvienijo dvi puikių balsų savininkes MAR!JA ir Migloko.

Šiandien merginos pristato pirmąjį bendrą kūrinį “Ką vakare”.

“Pamenu, Marija apsilankė viename iš mano koncertų  ir visą laiką nerealiai gražiai šoko. Buvo viena iš tų, į kuriuos labai gera žiūrėti dainuojant ir matyti, kaip jie nuoširdžiai mėgaujasi mano atliekama muzika”, – pasakoja Migloko.

“Man Migloko pasirodė labai užtikrinta tuo, ką daro – taip pat, kaip ir aš. Nes būnant scenos žmogumi svarbu žinoti, kodėl tu tai darai, ką tu tuo nori pasakyti ir kokią energiją bei žinutę skleidi savo muzika”, – pasakoja MAR!JA.

Tą patį vakarą merginos ir susipažino – idėja sukurti kažką kartu gimė labai organiškai. Darbas studijoje, anot jų, buvo fantastiškai malonus bei lydymas daug juoko ir “fejerverkų”.

“Man tai buvo naujas ir rimtas iššūkis sukurti dainą ne tik sau, bet kitam atlikėjui – tai didelis žingsnis mano kūrybiniame kelyje, kurio kryptimi einu”, – sakė apie muzikos prodiuserės veiklą mąstanti Migloko.

„Ką vakare” dainoje atlikėjos užima aktyvią moterišką poziciją.

,,Mes tikrai nesame iš tų kuklių merginų, kurios negali pratarti žodžio, sėdi sukryžiavusios kojas ir droviai šypsosi. Mes esame už lyčių lygybę ir be jokio drovumo imamės iniciatyvos visomis prasmėmis”, – patikino Migloko ir MAR!JA.

Jų bendra daina yra skirta šokių muzikos pasauliui. Ji įkvėpta  Afrikos ritmų. Kūrinyje taip pat išgirsite lietuvių liaudies sutartinių elementų, kuriuos atlikėjos drąsiai interpretavo ir  įpynė į šiuolaikinę muziką.

“Tikimės, kad mūsų daina pabudins pavasariui ir skambės visuose radijo stočių grojaraščiuose bei karščiausiuose vakarėliuose  – non stop”, – sakė Migloko.

 

Parašykite komentarą