Žmonės

“Mandarina Duck” parduotuvės atidaryme – Kauno įžymybių desantas

Vienoje vietoje pamatyti ne kelis, o kelias dešimtis žinomų žmonių pasitaiko retai – šįkart Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos garsenybes sudomino prekybos centre „Europa“ atidaroma „Mandarina Duck“ parduotuvė.

Pristatyti italų kūriniais – lagaminais, rankinėmis, kuprinėmis, delninėmis ir kitais aksesuarais – prekiaujančią įstaigą pasirinkta neįprasta vieta bei tema.

„Mandarina Duck“ daug dėmesio skiria patogumui. O kur daugiau, jei ne keliaudami, pajuntame ypatingą poreikį komfortui – kad viskas, ko reikia, būtų „po ranka“, savo vietose bei lengvai randama“, – sakė naujai į Lietuvą žengiančio prekės ženklo atstovė Miglė Jaraitė.

Būtent todėl, anot jos, dalis „Europos“ automobilių stovėjimo aikštelės vienam vakarui virto oro uostu. Keleivių patikra, registracija į skrydį, galimybė apsipirkti “Duty free“ zonoje, pasivaikščioti lėktuvų pakilimo taku, įsiamžinti asmenukėje su “Mandarina Duck“ orlaivio pilotu Dainiumi Martinaičiu, paskanauti skrydžiuose patiekiamo maisto – tai tik dalis to, ką ketvirtadienio vakarą patyrė išskirtinio „Mandarina Duck“ reiso „keleiviai“. Juos ypatingai sužavėjo „Ledo meistrų“ pagaminta foto sienelė – lede įšaldyti lagaminai, delninės ir kita pasaulyje vertinama italų kompanijos gaminama atributika.

Už pasaulinį „Mandarina Duck“ tinklą atsakinga  Cristina Mazzero pasakojo, kad MD20 – išskirtinė kolekcija, kuri yra bestseleriu jau daugiau nei 20 metų. Rankinėms ir kitiems aksesuarams gaminti naudojamas audinys yra kuriamas pasitelkiant skirtingus siūlelius, kartu sukuriančius 3D vaizdą – būtent ši technologija bei audiniai yra patentuoti visame pasaulyje. MD20 lux linija praturtinta šviesiais ir metaliniais siūlais, kurie suteikia blizgumo.

„Mandarina Duck“ buvo pirmoji kompanija, kuri pradėjo kurti permatomus lagaminus pasaulyje. Tai – viena unikaliausių linijų – Popsicle. Jai priskiriami gaminiai yra ypatingi, nes papildomų aksesuarų pagalba galima susikurti tik sau tinkamą norimos spalvos bei aktualių skyrių lagaminą.

„Mandarina Duck“ prekinio ženklo produkciją galite rasti visuose kontinentuose: Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Azijoje, Afrikoje ir Australijoje. Pasaulyje yra daugiau nei 500 „Mandarina Duck“ parduotuvių, kurių visa produktų linija išsiskiria inovatyvumu, atskleidžiamu per daugybę apgalvotų sprendimų bei detalių. Dauguma italų kūrinių gali transformuotis – pavyzdžiui, rankines įmanoma nešioti kaip kuprines, delnines ir t.t.

 

Parašykite komentarą