Pramogos

Maksimas Galkinas: dabar trūksta ryškių asmenybių

Visada šmaikščiai, taikliai ir talentingai! Tokie yra visi be išimties vieno talentingiausių humoristų Maksimo Galkino pasirodymai. Tačiau, kaip pripažįsta gegužės 7 dieną Vilniuje savo pasirodymą surengsiantis parodijų meistras, darosi vis sunkiau rasti tokią asmenybę, kurią būtų galima parodijuoti ir kuri būtų aktuali plačiai auditorijai.

„Kiekviena parodija yra tiesiogiai susijusi su individualumu, ryškia asmenybe, savitumu: tai ir balsas, ir gestai, ir veido mimika, ir, aišku, atpažįstamumas. Dabar žmonės pasiskirstę pagal interesus, kurių diapazonas labai platus. Jaunimą domina vieni dalykai ir asmenybės, vyresnius žmones – visiškai kiti. Todėl darosi labai sunku rasti bendrą vardiklį, personažą, kuris būtų įdomus plačiai auditorijai. Tačiau humoras vis dėlto susijęs su tais dalykais, tomis temomis ir personažais, kurie yra atpažįstami arba suprantami daugeliui žmonių. Todėl savo pasirodymus aš bandau kurti taip, kad jie būtų įdomūs skirtingiems žmonėms“, – sako M. Galkinas.

Galkino karjera prasidėjo prieš 25 metus ir jo populiarumas kasmet vis auga. Jis yra ne tik talentingas humoristas, bet ir puikus dainininkas. Be to, jis meistriškai veda daugybę populiarių laidų didžiausiuose TV kanaluose.

Scenoje M. Galkinas visada vienas, tačiau meistriškai įkūnija daugybę skirtingų žmonių: nuo šou verslo atstovų iki politikų. Anekdotai, humoreskos, taiklūs ir juokingi pastebėjimai apie šių dienų aktualijas ir, žinoma, parodijos! M. Galkinas visada pataiko į dešimtuką: pastebi ryškiausius parodijuojamo žmogaus charakterio bruožus, elgesio ypatumus, mimikos ir balso subtilybes. Per visus šiuos metus keitėsi personažai, mėgstamiausi numeriai, ištisos programos, tačiau bet kuris M. Galkino pasirodymas – tai gero ir kokybiško humoro dozė, kurios užtenka ilgam ir kuria galima užkrėsti visus aplink esančius žmones.

To galima tikėtis ir gegužės 7 dieną vieninteliame M. Galkino pasirodyme Vilniaus koncertų salėje „Compensa“. Bilietus platina www.kakava.lt.

 

 

Parašykite komentarą