Kaunas e1588412530124
Miestas

Maironio gatvėje bus ribojamas eismas

Nuo ateinančio pirmadienio Maironio gatvėje ties Laisvės alėjos atkarpa bus ribojamas transporto eismas. Važiuojamojoje dalyje kelininkai tvarkys nekokybiškai paklotą granitinę dangą. Po žiemos išlindusį broką savo sąskaita ištaisys pats rangovas. Darbus planuojama atlikti per tris savaites. 

„Granitinė danga šioje vietoje paklota pernai lapkritį. Dabar jau akivaizdu, kad tuometinė oro temperatūra buvo per žema ir dėl to neatlaikė siūlės. Laisvės alėja yra reprezentacinė miesto gatvė, tad čia negali būti vietos jokiems defektams. Apgailestaujame dėl papildomų trukdžių vairuotojams ir pėstiesiems, tikimės jų supratingumo. Savo ruožtu patys iš šios patirties tikrai padarysime išvadas, kad ateityje tokių nenumatytų rūpesčių pavyktų išvengti“, – teigė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Pasak jo, miestui šie darbai papildoma nieko nekainuos – rangovas savo ištekliais turės naujai perkloti granitą ir užpildyti siūles specialia mastika. Tikimasi, jog tęsiantis karantinui ir sumažėjus eismo srautams vairuotojams didelių nepatogumų dėl remonto nekils.

Granitinės dangos siūlių tarpai čia pildomi specialia medžiaga, siekiant maksimalaus patvarumo. Šiems darbams reikalinga ir palanki oro temperatūra. Sutvirtinta danga taps atsparesnė transporto apkrovoms ir tarnaus ilgiau.

Maironio gatve viešasis transportas nevažinėja, todėl jo maršrutai nesikeis. Tuo metu automobilių vairuotojai raginami rinktis alternatyvius maršrutus, važiuojant A. Mickevičiaus ir kitomis gatvėmis.

 

Parašykite komentarą