Sportas

M.Čepas: „Nebuvo taip paprasta, kaip atrodo“

„Kauno Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris Mindaugas Čepas po pergalės rezultatu 3:1 prieš „Riterius“ buvo geros nuotaikos ir džiaugėsi auklėtinių pasirodymu.

Pasak stratego, pirmasis kėlinys kėlė daug klausimų, tačiau visus atsakymus pavyko rasti iš karto po pertraukos.

„Skirčiau rungtynes į pirmą kėlinį ir tai, kas vyko po jo. Pirmame kėlinyje buvo neaišku, į kurią pusę nusvirs svarstyklės ir aikštėje vyko lygi kova. Buvo neaišku, kaip viskas pasisuks antrame kėlinyje, bet jame pasiekėme greitą įvartį, po to dar vieną ir tada įnešėme šiek tiek korekcijų. Tada jau stengėmės koncentruotis į savų vartų saugumą. Reikėjo persigrupuot, ką ir padarėme. Tada vėl įmušėme išpildę standartinę situaciją ir pasiekėme pergalę, kuria labai džiaugiamės“, – po rungtynių kalbėjo treneris.

Vis tik, nors pergalė iškovota užtikrintu rezultatu, M.Čepas teigia, kad viskas nebuvo taip paprasta ir negailėjo gerų žodžių varžovams.

„Tikrai nebuvo taip paprasta, kaip atrodo. „Riteriai“ yra jauna, ambicinga, šiuolaikišką futbolą žaidžianti ir taktiškai labai lanksti komanda. Rungtynių metu taktika keičiasi ir matosi, kad žaidėjai puikiai sugeba pildyti trenerio sumanymus. Todėl yra dvigubai smagu, nes įveikėme stiprų priešininką. Dabar pasidžiaugiam ir ruošiamės kitoms rungtynėms“, – pasakojo antrą sezoną klube dirbantis M.Čepas.

Treneris nepraleido progos pasidžiaugti ir tris įvarčius pelniusiu Edvinu Kloniūnu bei kitais po keitimo į aikštę kilusiais futbolininkais.

„Labai džiaugiuosi dėl Edvino. Kai atėjau į komandą ir pamačiau, ką parodė Edvinas, tai yra profesionalas iš didžiosios raidės ir nepaisant to, kad jis praėjusiais metais žaisdavo daugiau, o šiemet dėl to laiko reikia pakovoti, jis išliko profesionalu, kantriai bei uoliai dirbo, sulaukė savo šanso ir juo pasinaudojo. Pijus Širvys taip pat išėjo gana stipriai. Visi po keitimo išėję į aikštę mūsų tikrai nesusilpnino ir kaip tik suaktyvino žaidimą. Kas liečia Pijų, jam taip pat reikia dirbti ir laukti šanso, kuris tikrai ateis“, – pozityviai apie komandos žaidėjus atsiliepė 40-metis treneris.

Artimiausias A lygos rungtynes balandžio 19 dieną „Kauno Žalgiris“ išvykoje žais su Vilniaus „Žalgiriu“, o namuose balandžio 27 dieną priims Klaipėdos „Atlantą“.

Parašykite komentarą