01.31.2020 M.A.M.A. 2019 168 © Dainius Dambrauskas We Belong in Photos
Pramogos

M.A.M.A – žiūrimiausi apdovanojimai šiais metais

Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2019 penktadienį subūrė pilnutėlę Kauno „Žalgirio“ areną: buvo atidaryti visi trys aukštai. Ceremoniją tiesiogiai transliavo TV3 televizija, prie ekranų subūrusi milžinišką auditoriją – beveik 900 tūkstančių žiūrovų. Tai buvo daugiausiai dėmesio sulaukęs pramoginis renginys šiais metais.

M.A.M.A 2019 organizatoriai džiaugiasi lubas siekusiu auditorijos susidomėjimu. „Apdovanojimai pasiekė aukščiausius reitingus. Esame dėkingi visiems partneriams, kurie prisidėjo prie mūsų tikslo – kartu galėjome jį maksimaliai sėkmingai įgyvendinti. Tai – didelė šventė visiems atlikėjams, muzikantams – jų darbas yra labai gerai matomas, mylimas, palaikomas. Tokie rezultatai – didžiulė motyvacija. Džiaugiamės išvien su visa galinga komanda“, – kalbėjo M.A.M.A iškilmių organizatoriai.

Tiesiogiai transliuojamas didžiausias metų muzikos renginys, kurį pasižiūrėjo trečdalis Lietuvos, buvo surengtas jau 9-ąjį kartą. Muzikinėje programoje nestigo premjerų: naujausius kūrinius būtent M.A.M.A scenoje pristatė Inga Jankauskaitė, Mantas Jankavičius. Grupė „Biplan“ su Karina Krysko ant scenos sukūrė linksmą pasirodymą, atlikdami „Iš taško A – 2020“ naująją versiją – netrukus jie kartu leisis į koncertinį turą per Lietuvą.

M.A.M.A ceremonijoje ant scenos susijungė „Daddy Was a Milkman“ ir Latvijos broliai „Brainstorm“. Šios grupės lyderis Renaras Kauperis vėliau komentavo: „Iš tiesų groti prieš šitiek daug žmonių yra puikus jausmas, dėl to pasirodymo nuotaika salėje buvo tiesiog nuostabi.“ Geriausios emocijos įkvepia latvius surengti lietuviams atskirą pasirodymą ir jau balandį jie tai padarys Palangoje.

Repo gerbėjai liko be žado po jungtinio mohikanų pasirodymo: paskutinį kartą ant M.A.M.A scenos kartu koncertavo savo kūryboje tašką dedantis duetas „Lilas ir Innomine“ su „Metų proveržio“ statulėlę nuraškiusia Evgenya Redko ir savo vyresniaisiais broliais – „G&G Sindikatu“.

Audringų ovacijų sulaukusi grupė „Pikaso“, švenčianti veiklos 20-metį, į savo šou integravo paties Prezidento Gitano Nausėdos atliktos jų dainos „Europos vidury“ eilutes. O grupė BIX su bičiuliais – Maksu Melmanu, Gabrieliu Liaudansku-Svaru, Kastyčiu Sarnicku-Kastetu bei „Ąžuoliuko“ choru įspūdingai pagerbė „Roko maršą“.

Gausiai apdovanojimus skynęs Vidas Bareikis būtent M.A.M.A renginyje atvėrė širdį: papasakojo apie savo mamos netektį, su ašaromis akyse prisiminė jos kepamus blynus, padėkojo žmonai Jurgai Šeduikytei ir pagaliau viešai patvirtino savo romantiškus santykius su Indre Stonkuviene. O Egidijus Dragūnas kaip tik čia oficialiai paskelbė apie savo sužadėtuves su išrinktąja Kotryna.

Kitąmet M.A.M.A švęs 10-ąjį jubiliejų, tai įvyks sausio 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. O rugpjūčio 29 dieną visus lietuviškos muzikos mylėtojus pakvies festivalis „M.A.M.A Vasara“, kuris vyks Raudondvaryje.

Parašykite komentarą