Vakarėja Martynas Eimanto Genio LRT foto
Įdomybės

LRT vasaros naujiena – muzikinis pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“

Liepos 5 d. per LRT TELEVIZIJĄ – vasaros sezono naujiena: muzikinis pokalbių šou „Vakarėja su Martynu Starkumi“. Ryškiausių muzikos žvaigždžių pasirodymai, pokalbiai su jau legendomis tapusiais estrados atlikėjais, šių dienų dainininkais, populiariausiais aktoriais ir socialinių tinklų žvaigždėmis – naujojo vasaros penktadienių projekto ašis.

Laidos vedėjas, žurnalistas ir keliautojas Martynas Starkus sako bandysiantis žiūrovams suteikti prasmingą pramogą klausantis tų, kurių verta klausytis. Didžioji dalis svečių – geri M. Starkaus pažįstami, su kuriais skirtingais gyvenimo etapais teko kartu dirbti ir bendrauti. Kai kuriuos iš jų – Marijų Mikutavičių, Saulių Urbonavičių-Samą, Saulių Prūsaitį ir Vytarą Radzevičių – jis vadina gerais draugais, su kuriais kalbėtis prieš kameras gana keblu. „Gerai žinome daug dalykų apie vienas kitą, o tai reiškia, kad parengti gerą pokalbį yra tikras iššūkis. Manau, mums pavyko – ir linksmas istorijas prisiminsime, ir rimtiems dalykams vietos rasime“, – pasakoja M. Starkus.

Laidos prodiuseris S. Urbonavičius-Samas sako, kad laidos pavadinimas gimė iš puikiai pažįstamo, prieš kelis dešimtmečius parašyto Ligito Kernagio hito „Vakarėja“: „Dainos žodžius žino visa Lietuva, o melodija labai gerai nuteikia. Šią laidą bus įdomu stebėti tiek brandžiam, tiek jaunam LRT žiūrovui. Vieniems patiks pokštai, kitiems – dainos, tretiems – jaunosios kartos garsenybės“.

„Laidoje pasirodys ne tik Martyno draugai, bet ir kitos ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės. Laidoje jie dainuos, pasakos neįtikėtinas istorijas ir žais nuotaikingus žaidimus. Iš to, kiek jau nufilmavome, galiu atskleisti, kad žiūrovai pamatys netikėtas puikiai pažįstamų garsenybių puses“, – pasakoja S. Urbonavičius-Samas.

Laidos vedėjas M. Starkus džiaugiasi, kad į svečius sutiko ateiti ir jaunosios kartos socialinių tinklų įžymybės Karolina Meschino su savo draugu Remigijumi, Naglis Bierancas. „Smagi pažintis, puikios emocijos. Ne veltui jie turi šimtus tūkstančių sekėjų „Instagrame“. Socialinių tinklų žvaigždės yra laisvi žmonės, turintys savo požiūrį į pasaulį ir pasiduodantys drąsioms avantiūroms“, – šypsosi M. Starkus.

Kiekvienam svečiui kūrybinė komanda parengė staigmenų, kurios nustebino laidos svečius ir sukūrė puikią atmosferą. „Marijui turėjau keletą dalykų, kuriuos man davė jo mama, Samui – niekur nerodytą jo video, Karolinai – tėvo vaizdo laišką, Alanui Chošnau – seną ir labai juokingą kurdų žaidimą. Deividas Meškauskas dainavo, Ineta Stasiulytė grojo pianinu, o santūrioji Inga Jankauskaitė gyvai atliko Lolitos Zero eurovizinę dainą. Studijoje bus net tikrų sprogimų“, – intriguoja M. Starkus.

„Vakarėja su Martynu Starkumi“ – nuo liepos 5 d. penktadieniais 21 val. per LRT TELEVIZIJĄ ir LRT.lt.

Parašykite komentarą