040107
Miestas

LRT kviečia gyventojus išsikelti Lietuvos vėliavą, mūsų vienybės simbolį

LRT pradeda iniciatyvą „Keliu vėliavą” ir kviečia šalies gyventojus savo namų languose, balkonuose ar kiemuose išsikelti Lietuvos vėliavą.

„Trispalvėje telpa viskas, kas yra svarbu Lietuvos žmonėms. Ji yra mūsų laisvės, vienybės ir stiprybės simbolis, mūsų istorijos džiaugsmingiausių ir tamsiausių akimirkų liudininkė. Su ja rankose kovojo ir už ją žuvo mūsų tėvai ir seneliai, su ja mes švenčiame jų iškovotą laisvę. Šiuo metu kartu su visu pasauliu išgyvename ypač sudėtingą laikotarpį. Įveiksime ir šiuos sunkumus būdami vieningi ir susitelkę, būdami kovotojai. Išsikelkime mūsų vėliavas, parodykime, kad esame vieningi, kad esame stiprūs ir palaikykime tuos, kurie dabar yra priešakinėse kovos su COVID-19 pandemija linijose”, – sako LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Specialiai šiai iniciatyvai, laikantis karantino rekomendacijų ir dirbant saugiu atstumu, LRT filmuoja klipą, kuriame įvairūs šalies žmonės savo namuose kels vėliavas. Prie iniciatyvos prisijungti taip pat kvies ir įvairios LRT laidos – „Stiprūs kartu”, „Dainuokim kartu” ir „Įdomiosios pamokos”, kuriose vaikams Lietuvos karys surengs specialią pamoką apie Lietuvos vėliavą. Aktyvią iniciatyvos komunikaciją LRT vykdys ir socialiniuose tinkluose, kur kvies gyventojus dalytis savo vėliavų nuotraukomis socialiniuose tinkluose (pažymint @LRT) arba atsiųsti jas LRT el. paštu keliuveliava@lrt.lt.

Gyventojai kviečiami išsikelti valstybinę trispalvę arba istorinę su Vyčiu vėliavą.

Nuotraukos autorius: D. Umbrasas.
Šaltinis: LRT

Parašykite komentarą