Lietuvos talentai 11
Įdomybės

„Lietuvos talentuose“ teisėjai išliaupsino kaklą judinusį šokėją: „Buvo baisu, bet taip įspūdinga“

Sekmadienio vakarais  TV3 žiūrovai stebi ryškiausią sezono projektą „Lietuvos talentai“. Scenoje pasirodė keturiolika dalyvių. Vieniems iš jų kova buvo baigta, kiti tęs kovą kitame šou etape. Dalyvius vertina ir kuris vertas keliauti į kitą etapą sprendžia Justinas Jankevičius, Marijus Mikutavičius ir Ineta Stasiulytė. Patekimą į kitą etapą garantuoja mažiausiai du „taip“.

Pirmasis į sceną žengė Jokūbas Budrys. Vienuolikmetis labai mėgsta skaityti ir mokytis, o jo talentas yra šokti. Visų judesių berniukas išmoko pats! „Turi talentą, tačiau tau dar reikia dirbti“, – sakė Justinas. Deja, bet Jokūbas į kitą etapą nepateko.

SFINX šokių studija labai norėjo nustebinti teisėjus ir jiems tas pavyko. Gatvės šokėjai pateko į kitą etapą. „Man ėjo šiurpai“, – sakė Ineta.

Dainininkų kolektyvas „Saulės vaikai“ atvyko iš Kauno. Kolektyvo narės – tikros optimistės, nešančios džiaugsmą. „Neturiu meilės tokio žanro muzikai“, – sakė Justinas. Mergaitės į kitą etapą nepateko… „Liūdna, tiek stengėmės“, – sakė jos.

 

GAMERS šokių studija paruošė labai neįprastą pasirodymą. Šokėjai scenoje virto manekenais iš plastiko. Nors teisėjai turėjo pastabų dėl sinchrono, tačiau tai nesutrukdė patekti į kitą etapą. Teisėjams, buvo įdomu, ką šokėjai gali dar parodyti.

Luise Enrique Masabo Caramay į projektą atvyko iš Kubos. Vyras scenoje atliko dainą, kurios nekenčia Marijus. Tai daina „Despacito“ – labai populiari ir daugelį pasaulyje varanti iš proto. Tačiau tas Luise nepadėjo, vyras nepateko į kitą etapą.

Jekaterina Kriukova šoka rytietiškus šokius. Akį traukia ne tik merginos talentas, bet ir įspūdinga išvaizda. Nors Marijus pasakė „ne“, Jekaterina pateko į kitą etapą. Ją palaikė Justinas ir Ineta.

Andrius Ringys ir Paulius Vasiljavas dirba kiemsargiais, o laisvu metu kuria parodijas. Deja, bet vyrų parodiją įsiutino teisėjus – jiems buvo labai nejuokinga. Andrius ir Paulius pasakojo, kad parodijas rodo draugams ir juos šie vaidinimai juokina.

 

Anton Lavrentjev – tikras projekto senbuvis ir vienas garsiausių šalies iliuzionistų. Vyras juokauja, bet dalyvaus „Lietuvos talentuose“ tol, kol taps teisėju! Anton šį kartą demonstravo fokusus su pinigais – teisėjai buvo apstulbę! „Nerealu“, – sakė Marijonas. „Profesionalumo viršūnė. Esate tobulas“, – gyrė Justinas.

Kristianas Sajeta – šokėjas, savo pomėgiui skiriantis labai daug laiko. „Anksti tave vertinti kaip vieną šokėją“, – sakė Marijus. „Dar reikėtų padirbėti“, – patarė Ineta, bet pasakė „taip“. Kristianas taip pat išgirdo du „ne“. Į kitą etapą berniukas nepateko, bet teisėjai lauks jo sugrįžtant.

Kai Konstantin Kosovec rodo savo talentą, ne vienam užima kvapą. Oro akrobatas paruošė įspūdingą pasirodymą, kuris sužavėjo tiek teisėjus, tiek žiūrovus. „Tai yra nesvietiškai galinga“, – gyrė M. Mikutavičius. Konstantin kitame etape.

Šokėjas iš Ukrainos pademonstravo neįtikėtiną talentą! Tokio pasirodymo projekte nėra buvę. Taip, kaip dalyvis judino kaklą, visus teisėjus išmušė iš vėžių. „Buvo baisu, bet taip įspūdinga… Kaip tu tą darai…“, – pasirodymą komentavo Ineta. „Tai, ką mačiau, nurovė stogą. Vienas įspūdingiausių pasirodymų“, – sakė Marijus. Be jokios abejonės, šokėjas – kitame etape!

Trylikametis fortepionistas Liudvikas Račys pavergė visus! „Noriu įsimylėti kaip pirmą kartą“, – gyrė berniuką Ineta. „Tu labai jaudinaisi ir be reikalo. Viskas pavyko, puikiai padainavai, atnešei jausmą į mūsų sceną. Turi puikią asmenybę, esi labai talentingas vyras. O to ir reikia“, – sakė J. Jankevičius.

„Lietuvos talentai“ – sekmadieniais, 19.30 val. Per TV3 televiziją.

Parašykite komentarą