Sportas

Lietuvos rinktinė susirinko į trumpą stovyklą Kaune

Pirmadienio rytą Lietuvos rinktinė susirinko į trumpą treniruočių stovyklą Kaune, kurioje 13 krepšininkų, treneriai ir personalo nariai užsibus tik iki trečiadienio ryto, praneša basketnews.lt. 

Iš vakaro į viešbutį jau buvo atvykusi didžioji dalis krepšininkų, o šįryt atvažiavo Mantas Kalnietis, Rokas Giedraitis, Adas Juškevičius, Martynas Echodas ir Artūras Gudaitis.

Rinktinė sportavo jau penktadienį, kuomet į treniruotę Kaune atvyko 10 krepšininkų ir treneriai. Joninių savaitgalį komanda ilsėjosi, o pirmadienį vėl buvo bei aptarinėjo įspūdžius apie Jonines.

Prieš pirmąją treniruotę rinktinės treneris Dainius Adomaitis, taip pat krepšininkai Mindaugas Kuzminskas, Jonas Valančiūnas ir Domantas Sabonis dalyvavo spaudos konferencijoje.

„Labai intensyvus ir trumpas pasiruošimas. Kelios treniruotės per trumpą laiką ir tuomet – dvejos rungtynės. Labiausiai norime kuo greičiau atsidurti salėje ir pradėti treniruotis“, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris Dainius Adomaitis.

Krepšininkai skirtingu laiku baigė savo sezonus, o rinktinės nariai bandys išlyginti jų formas.

„Manau pagrindinis tikslas yra pasižiūrėti, kokioje fizinėje formoje yra visi krepšininkai. Kiekvienas turės įnešti maksimalų indėlį, kad ir kiek minučių žais. Aišku, suprantame, kad formos yra skirtingos“, – pasakojo Adomaitis.

Gegužės pradžioje sezoną su Toronto „Raptors“ baigęs Jonas Valančiūnas neabejoja, kad ir jam, ir visai komandai pavyks greitai pagauti ritmą.

„Žinoma, kad pavyks. Nesu praleidęs be krepšinio metų ar sezono. Reikia kelių treniruočių grįžti į ritmą, komandinį žaidimą, nes darbas buvo individualus. Manau, 3-4 treniruotės ir grįšime į vėžes. Nėra naujų žaidėjų, tiek su Mindaugu, tiek su Domantu esu žaidęs, daug naujų veidų nėra, branduolys liko, todėl tikrai nebus labai sunku įsilieti“, – pasisakė JV.

Parašykite komentarą