Pramogos

Lietuvos policijai – žinomų žmonių sveikinimai

Kauno “Žalgirio” arenoje šįvakar kelias valandas skambėjo lietuviškos melodijos, skirtos spalio 2 – ąją profesinę šventę minintiems Lietuvos policininkams. 

“Pareigūnų darbas labai sunkus, todėl linkiu, kad jie būtų įvertinami ne tik popierinėmis padėkomis”, – sakė grupės “Rebelheart” lyderis Darius Mickus.

Šiemet policija mini ir 100-ąsias savo įkūrimo metines. Lietuvos policijos tradicijos ėmė formuotis 1918m., o 1924 m. sausio 1 d. milicija oficialiai pervardyta į policiją. 1925 m. spalio 2 d. paskelbta policijos profesine švente ir pavadinta Angelų Sargų diena. Tradiciškai, minint profesinę šventę, pareigūnai organizuoja policijos ir visuomenės šventes, kurios kiekvienais metais vyksta vis kitoje apskrityje.

Sveikindamas su profesine švente, policijos generalinis komisaras Linas Pernavas dėkojo už tikėjimą, kritiką, priekaištus, patarimus, siūlymus, nesusipratimus, idėjas ir palaikymą, nes tai yra dalykai, kurie kūrė Lietuvos policijos istoriją ir padėjo mūsų bendruomenei būti čia, kur dabar esame.

„Žengdami į antrąjį Lietuvos policijos įkūrimo 100-metį išlikite visuomet ryžtingi ir atsakingi, veržlūs ir kūrybingi. Didžiuokitės savo gerais darbais ir poelgiais, savo didelėmis ir mažomis pergalėmis, tikėkite savimi ir šalia esančiu“, – sveikinime darbuotojams linki policijos vadovas Linas Pernavas.

Jau tapo graži tradicija, policijos dienos proga rengti šventinį koncertą, skirtą šiai datai paminėti. Šiemet, minint įkūrimo šimtmetį, policijos darbuotojai su šeimos nariais rinksis Kaune, Žalgirio arenoje. 21.30 val. koncertą transliuos LRT televizija.

Parašykite komentarą