Įdomybės

Lietuvos pašte – galimybė išsiųsti Kalėdomis kvepiančias siuntas

Imbierinių sausainių, cinamono, citrusinių vaisių ir eglutės kvapai primena, kad artėja vienos gražiausių švenčių metuose – Kalėdos. Šiuo laikotarpiu norisi dalytis ne tik dovanomis, bet ir geromis emocijomis, todėl Lietuvos pašte jau galima su siuntiniu „supakuoti“ ir brangiam žmogui nusiųsti Kalėdų kvapą.

Aromatas – tarsi laiko mašina suteikia progą prisiminti seniai lankytas vietas, sutiktus žmones ir patirtas emocijas, tad nenuostabu, kad kvapas – viena svarbiausių žmogaus juslių ir potyrių. Kvapu identifikuojame močiutės kepinius ir namų jaukumą, dėl užuosto pažįstamo kvapo gali sukilti šilti prisiminimai apie brangų žmogų, o užuodę eglės ir citrusinių vaisių kvapą, nesąmoningai pagalvosime apie Kalėdas – tokia aromato asociacijų galia. Kad siunčiamos dovanos turėtų dvigubą geros emocijos užtaisą, Lietuvos pašte dabar galima supakuoti ne tik norimą daiktą, tačiau ir Kalėdų kvapą – tereikia į pakuotę įpurkšti specialiose pakavimo vietose esančio eglutės ir citrusinių vaisių aromato. Kaip ir Kalėdų dvasia, ši paslauga nemokama“, – šypsosi Lietuvos pašto Korporatyvinių reikalų departamento vadovė Vaida Budrienė.

Įspūdžiui sustiprinti, šventines siuntas galima apmokėti naujais Kalėdiniais pašto ženklais: jaunosios grafikos dizainerės Paulinos Jančytės sukurtuose pašto ženkluose pavaizduotas apelsinas ir imbierinis sausainis – atributai, be kurių nebeįsivaizduojamas Kalėdų laukimas.

Tai ne vienintelė gera naujiena Lietuvos pašto klientams: iki 2019 m. sausio 7 d. didžiųjų Lietuvos miestų centriniuose paštuose, klientams pageidaujant, šventiniai laiškai bei atvirlaiškiai bus antspauduojami specialiu „Kalėdų pašto“ antspaudu, be to, šventiniu laikotarpiu ilginamas didžiųjų miestų paštų darbo laikas.

  • Vilniaus centrinis paštas (Gedimino pr. 7), Pr-Pn: 9:00-19:00, Š 09:00-17:00
  • Kauno 31 paštas (Chemijos g. 2), Pr-Pn: 10:00-20:00, Š 09:00-14:00
  • Klaipėdos centrinis paštas (Liepų g. 16),  Pr-Pn: 9:00-19:00, Š 09:00-16:00

 

Parašykite komentarą