Kova. MMA 1
Sportas

Lietuvos kovotojai Kinijoje pribloškė rezultatais – jų varžovų laukia baudos

Lietuvos mišrių kovos menų organizacijos nariai Karolis Buslys, Raimundas Krilavičius ir Genadij Gytlan iš Kinijoje vykusio turnyro grįžo triumfuodami – pirmą kartą pasauliniame sporto renginyje dalyvavę mūsų šalies kovotojai paneigė specialistų prognozes bei iškovojo įsimintinas pergales.

Kasmet rengiamame „Beijing Combat Belt & Road MMA“ turnyre dalyvauja tik kviestiniai sportininkai. Dažniausiai – Amerikos, Rusijos, Mongolijos atstovai. Šįmet į varžybas buvo pakviesti ir lietuviai. Jų, kaip ir kitų valstybių kovotojų, priešininkais tapo pajėgiausi Pekino rinktinės nariai. Iš viso dėl nugalėtojų laurų grumėsi 16 MMA profesionalų.

K.Buslys savo priešininką įveikė trikampiu skausmingu laužimu antrąją pirmojo raundo minutę. R. Krilavičiui varžovas prakirto nosį, tačiau lietuvis, net gausiai bėgant kraujui, dvikovos nenutraukė ir laimėjo ją smaugimo veiksmu. Ilgiau ringe užtruko G. Gytlan susitikimas su Pekino kovotoju. Iš pradžių atrodė, kad stiprius smūgius praleidęs Lietuvos atstovas turės pripažinti namų šeimininko pranašumą, tačiau antrame raunde Genadij pergalę išplėšė nokautu.

„Niekas lietuviams tokios sėkmės neprognozavo. Išvyka apskritai buvo stebinanti, nes nė vienas iš mūsiškių nepatyrė netgi jokių traumų“, – sakė lietuvių komandos vyr. treneris Dainius Daukšas.

Jam teko girdėti, kad Pekino rinktinės vadovai labai nusivylė savo sportininkų rezultatais ir už prastus pasiekimus jiems netgi skyrė baudas.

 

 

Parašykite komentarą