IMG 8129
Sportas

Lietuvos kikbokso rinktinės narys Pasaulio taurės varžybose laimėjo aukso medalį

Lietuvos kikbokso rinktinė dalyvavo viename iš aukščiausio lygio turnyrų  – Pasaulio kikbokso taurė (World Cup Hungary 2022), kuris birželio 2-5 dienomis vyko Budapešte Vengrijoje. Šiame jau 27 kartą organizuojamame turnyre,  dalyvavo virš 3200 kovotojų iš 39 valstybių.

Mūsų federacijos rinktinei atstovavo Aleksandr Petrovskij (sporto klubas Geležinis Vilkas), Arnestas Naujokas (sporto klubas Žvėris Gym), Artūras Brizinskas (sporto klubas K1 Akademija), Artemij Ageičenkov (sporto klubas K1 Akademija).

Aleksandr Petrovskij svorio kategorijoje iki 57 kg, Low-kick disciplinoje tapo Pasaulio kikbokso taurės nugalėtoju, finale nugalėjęs itin  stiprų ir patyrusi Izraelio kovotoją Khalil Sultan.

Artemij Ageičenkov svorio kategorijoje iki 75 kg, K1 Style disciplinoje pusfinalyje pralaimėjo Latvijos atstovui ir užėmė 3 vietą.

Artūras Brizinskas svorio kategorijoje iki 60 kg, K1 Style, disciplinoje pirmame rate nugalėjo lenką Jakub Galiszewski, tačiau į finalą nepateko ir taip pat užėmė 3 vietą.

Arnestas Naujokas svorio kategorijoje iki 71 kg, K1 Style disciplinoje pirmame rate pralaimėjo Ukrainos atstovui ir liko be apdovanojimų.

Komandą varžybose lydėjo treneriai Rolandas Remeika ir Vadim Chromyh. Taip pat turnyre teisėjavo 3 Lietuvos kikboksingo federacijos teisėjai – Eduard Špakov, Maksim Akulšin, ir Vaidotas Černovas, pastarajam tai buvo pirmojo teisėjavimo patirtis tokio lygio varžybose.

Šiais metais Lietuvos kikbokso rinktinių laukia dar keletas svarbių varžybų – tai kas ketverius metus rengiamos Pasaulio žaidynės, kurios liepos 7-17 dienomis vyks Jungtinėse Amerikos Valstijose ir jose dalyvaus Henrikas Vikšraitis. Taip pat, rugsėjo 30 – spalio 9 dienomis Italijoje vyks jaunių ir jaunimo pasaulio kikbokso čempionatas bei lapkričio 11-20 dienomis Turkijoje vyks Europos suaugusiųjų kikbokso čempionatas.