greitoji
Karyba

Lietuvos kariuomenė tęsia logistinę operaciją aprūpinant skiepijimo priemonėmis šalies gydymo įstaigas

Jau daugiau nei mėnesį Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos Depų tarnyba teikia pagalbą Sveikatos apsaugos ministerijai ir kariuomenės transportu gabena vakcinavimui skirtas priemones į gydymo įstaigas.

„Lietuvos kariuomenės Logistikos valdyba turi ir reikiamus pajėgumus, ir reikiamas žinias, kaip planuoti ir organizuoti logistinį kariuomenės padalinių aprūpinimą – tą nuolatos treniruojamės pratybose ir ši operacija mums nėra neįprasta. Gyvenimas parodė, kad karinės žinios gali būti sėkmingai pritaikytos ir organizuojant pagalbą civilinėms institucijoms, todėl šiandien savo įgūdžius ir resursus naudojame padėdami šalies gyventojams įtemptu pandemijos laikotarpiu,“ – sakė Lietuvos kariuomenės Logistikos valdybos vadas pulkininkas Ramūnas Baronas.

Nuo kovo 15 dienos pradėję teikti logistinę pagalbą Sveikatos apsaugos ministerijai kariai į skiepijimo vietas gabena viską, ko gali prireikti skiepijant gyventojus, išskyrus pačias vakcinas: švirkštus, medicinines kaukes, vienkartines pirštines, dezinfekcines servetėles, medicininius atliekų konteinerius ir kitas įvairias medicinines priemones.

Per visą pagalbos laikotarpį kariai skiepijimui reikalingomis priemonėmis aprūpina daugiau nei 60 sveikatos priežiūros įstaigų visoje Lietuvoje. Šiuo metu operaciją planuojama tęsti iki gegužės pabaigos.

Parašykite komentarą