Urmas ir Katriin Soorumaa e1658075834785
Miestas

Lietuvoje pradeda veikti nauja pavežėjimo platforma „Forus”

Šių metų balandį Estijoje startavusi pavėžėjimo platforma „Forus” pradeda veiklą Lietuvoje – nuo liepos 14 d. paslaugas teiks Vilniuje ir Kaune. „Forus” pavežėjai ir klientai galės tapti bendrovės bendrasavininkais, naudodamiesi inovatyvia „US Token” programa.

Nepaisant įtemptos situacijos darbo rinkoje, pavežėjai pozityviai sutinka rinkoje atsiradusią alternatyvą, kuri jiems suteikia platesnes galimybes rinktis, su kokiu partneriu bendradarbiauti. Šiuo metu į „Forus” platformą jau užsiregistravo keli šimtai vairuotojų iš Lietuvos. Planuojama, kad „Forus” tinklas sparčiai plėsis ir jo paslaugomis galės pasinaudoti vis daugiau gyventojų.

„Vos per 3 mėnesius sėkmingai startavome su „Forus” programėle Estijos rinkoje ir įžvelgiame potencialą verslui plėstis Baltijos šalyse. Mūsų tikslas yra ne tik sukurti alternatyvią platformą pavežėjams bei klientams, kuria naudodamiesi jie gali įgyvendinti savos kasdienes keliones, bet ir suteikti unikalią galimybę tapti verslo bendrasavininkais”, – teigia „Forus” savininkas Urmas Sõõrumaa.

Klientai ir pavežėjai taps įmonės bendrasavininkais

Naujoji pavežėjimo platforma suteikia galimybę visiems programėlės naudotojams tapti įmonės bendrasavininkiais tiesiog naudojantis „Forus” paslaugomis.

Kiekvienas „Forus” pavežėjas bei klientas turės galimybę rinkti taškus („US Token”), kuriuos per 5 metus galės iškeisti į bendrovės akcijas. Jei naudodamiesi „Forus” platformos paslaugomis klientai ar darbuotojai išleis arba uždirbs 100 Eur, į savo sąskaitą gaus 1 „US Token”.

„Forus” priklauso estų verslininkui Urmas Sõõrumaa, kuris savo veiklą vykdo statybų, nekilnojamojo turto, pastatų valdymo, saugos ir pavėžėjimo paslaugų srityse.

Urmas Sõõrumaa į verslo veiklą taip pat įtraukė savo 19-metę dukrą Katriin Sõõrumaa, kuri valdo kasdienius projektus ir atstovauja jaunosios kartos balsą. Katriin Sõõrumaa teigimu, „Forus” platformos veikla paremta dviejų kartų sinergija – ilgamete patirtimi ir jaunatvišku veržlumu. Ji įsitikinusi, kad ilgainiui „Forus” prisidės prie ekologiškesnio, greitesnio ir patogesnio mobilumo miestuose.

Automobilio išlaikymui ir kurui sparčiai brangstant, daugelis ieško būdų, kaip kasdien keliauti pigiau. „Forus” platforma vartotojams siekia pasiūlyti draugiškas kainas ir itin aukštą paslaugų kokybę. Žengdama į rinką įmonė pirmiesiems klientams, keliaujantiems su „Forus” pavežėjais, suteiks 50 proc. nuolaidą, kuri sieks iki 3,5 Eur.

Parašykite komentarą