Naudinga žinoti

Lietuvių gaminiai sudomino pasaulį

Nemažai dėmesio Lietuvoje sulaukiantys UAB „Aromika“ gaminiai – namų ir automobilių kvapai, kvepalai, muilai bei kvapiosios lazdelės – neliko nepastebėti ir Vokietijoje beveik savaitę trukusioje didžiausioje pasaulio parodoje „Automechanika“.

„Mūsų tikslas buvo pristatyti naujausius savo gaminius – automobilių kvapus. Juos pateikėme neįprastai – šįkart tai ne kvepalų prisotintas kartonas ar polimeriniai perliukai, o stilizuotas stikliukas“, – sakė UAB „Aromika“ direktorius Edgaras Bokočius.

Anot jo, būtent dizainas pirmiausia ir traukė parodos lankytojus į lietuvių stendą.

„Automobilių kvapai stikle yra supakuoti į šiuo metu itin madingo kvarftinio kartono dėžutes. Šis sprendimas taip pat sulaukė itin palankių įvertinimų“, – patikino pašnekovas.

Kaip pasakojo E.Bokočius, daugiausiai kvepiančių pakabučių transporto priemonėms pasaulyje yra gaminama iš kartono. Ir tik nedidelė dalis kvapų atsiduria ant odos, medžio, polimero perliukų ar stikle.

„Mes norime parodyti klientams alternatyvias automobilių kvėpinimo galimybes. Juk vis aktualesnis yra ne tik kvapas, jo ilgalaikiškumas, bet ir dizainas“, – sakė naujiems sprendimams neabejingos Kauno kompanijos, kurios kurtus automobilių kvapus galima rasti “Lietuvos paštas” skyriuose, vadovas.

„Automechanika Frankfurt“ – tai svarbiausias renginys, skirtas automobilių, detalių ir reikmenų gamybai ir prekybai, kuris organizuojamas „Messe Frankfurt“ nuo 1971 m. Apie 133 000 lankytojų ir specialistų iš 170 šalių aplankė paskutinę parodą 2016m. Paroda vyksta kas dvejus metus. 2018m. paroda švenčia 25 metų jubiliejų.

Parašykite komentarą