Žmonės

Legendinis virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas legendinėje vietoje savo gimtadienio svečius lepino legendine vakariene

Skrudintų avinžirnių ir šviežio sūrio humusas su kalendros – kedro riešutų pesto, lašišos išklotinė su imbierinio vyno rūku, keptų krevečių kapotiniu ir karamelizuotu sezamu arba triušienos ir vištienos duetas, mango – kokosų pieno espumoje su apelsinų skonio marinuota morka. O kur dar jautienos ir antienos paletė, kavos skonio demi – glace, keptų baravykų skersnis bei daugybė kitų skanėstų, kuriais žinomas virtuvės šefas Ruslanas Bolgovas lepino savo draugus ir kūrybos gerbėjus, susirinkusius į „25 skonio istorijų“ vakarą, surengtą Kauno restorane „Legenda“.

Dalis iš daugiau nei 160 svečių degustacinėje vakarienėje dalyvavo ne tik norėdami pasimėgauti itin kruopščiai paruoštais patiekalais, bet ir pasveikinti R. Bolgovą dvigubos šventės proga – tąkart jis minėjo meilės virtuvei 25 – metį bei asmeninį savo gimtadienį.

„Pirmoji proga man yra svarbesnė už gimtadienį. Juk sakoma, kad žmogus gyvena tik tada, kai yra ką nors pasiekęs“, – sakė sukaktuvininkas.

Būtent todėl jis visus šiuos metus įvairiose Lietuvos vietose rengia degustacines vakarienes “25 skonio istorijos“ – R. Bolgovo patiekalų jau ragavo Anykščiuose, Druskininkuose, Šiauliuose, Palangoje, Trakuose, Klaipėdoje ir kituose miestuose. Iki metų pabaigos rinktinio maisto šventės dar vyks Panevėžyje bei Marijampolėje.

„Kiekviename mieste gaminu vis kitus patiekalus. To, ką ruošiau „Legendoje“, nebuvo įmanoma paragauti jokioje kitoje vietoje. Galbūt todėl kai kurie svečiai yra dalyvavę ne viename ar dviejuose, o beveik visuose mano rengtuose vakaruose“, – sakė R. Bolgovas.

Virtuvės šefas patikino savo gimtadienį švenčiąs retai. Didesnį vakarėlį jis rengė prieš septynis metus – tuomet, kai sukako 35 – eri. Pastaruosius kelerius metus dažniausiai jis asmeninę sukaktį mini kartu su bičiule Inga Budriene, gimusia dieną anksčiau nei Ruslanas.

“Mano nuomone, gimtadienius turi švęsti ne tas žmogus, kuris gimęs, o jo tėvai. Visada per savo gimtadienius juos prisimenu ir pasveikinu”, – sakė R. Bolgovas.

 

Parašykite komentarą