Pramogos

Ledo šou „Čempionai“ ir Kaune

Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko tradiciškai prieššventiniu laikotarpiu pakvies visus dailiojo čiuožimo gerbėjus į vieną ilgiausiai rengiamų ledo šou projektų Europoje. Tačiau šių metų šou bus kitoks nei anksčiau – mylimiausia Lietuvos šokėjų ant ledo pora žengia naują tvirtą žingsnį savo karjeroje ir pasiryžę pristatyti Lietuvai ir Europai naujo formato dar įspūdingesnį ledo šou „Čempionai“. Pasirodymai vyks gruodžio 11 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 12 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 13 d. Vilniaus „Pramogų“ arenoje.

Ledo šou „Čempionai“ siužetas bus paremtas tikrais faktais ir ypatingomis čempionų istorijomis. Žiūrovai turės galimybę išgyventi sportinį vienos mylimiausių Lietuvos dailiojo čiuožimo porų kelią – nuo sunkios pradžios iki medalių ir pripažinimo – bei kartu su M. Drobiazko ir P. Vanagu dar kartą pajusti jų istorinių pasiekimų kainą.

Nors tai bus jau 18-as „Liepsnojančio ledo“ pasirodymas Lietuvoje, organizatorių teigimu, tai bus pats brangiausias ir techniškai sudėtingiausias iki šiol mūsų šalyje rodytas šou ant ledo. Daugiau nei 100-o žmonių techninė ir kūrybinė komanda, ketvirtis šimto ledo čempionų ir dailiojo čiuožimo žvaigždžių, daugiau nei 100 gimnastų, akrobatų, šokėjų, choro artistų, muzikantų, žymūs Lietuvos atlikėjai. Visi jie pasirengę nustebinti žiūrovus kerinčia choreografija, vokalu, muzika, įspūdingais kostiumais ir grimu. O visa tai sujungs jaudinantys specialiai šiam šou kurto filmo kadrai.

Parašykite komentarą