Sportas

Ledo ritulininkai šventinėms rungtynėms ruošėsi lankydami naujus draugus

Mėnesį trukusi pauzė Nacionalinėje ledo ritulio lygoje baigėsi – šeštadienį, gruodžio 22 d. į paskutinę šiemet akistatą stos klubai „Kaunas Hockey“ ir „Hockey Punks“. Šventinės rungtynės vyks Kauno ledo arenoje „Baltų ainiai“.

Kauniečiai priverstinį tarpą tarp rungtynių išnaudojo pareigingai – treniruotės ant ledo ir sporto salėje vyko tokiu pačiu dažnumu ir intensyvumu, kaip visuomet. „Žinoma, toks lygos sprendimas – pertrauka sezono viduryje – nebuvo geras, nes rungtynės yra esminė proceso dalis. Bet ruošėmės naujam startui maksimaliai – penkiskart per savaitę“, – linkėjimų vilniečiams „Hockey Punks“ perdavė „Kaunas Hockey“ vyriausiasis treneris Aurimas Gutauskas.

Prieškalėdinį ketvirtadienį „Kaunas Hockey“ tvarkaraštyje treniruotė nebuvo suplanuota, kad klubo žaidėjai ir partneriai užsuko į šventinį Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro vakarėlį. Pasikeitę dovanėlėmis, pasivaišinę, pakvietę susirinkusius centro narius į ateinančias rungtynes sportininkai sakė, kad šis vizitas – tik gražios draugystės pradžia. Už vakarą klubas nori padėkoti savo draugams „Hummel“, implantologijos, protezavimo ir dantų priežiūros centrui „Dantų estetika“ ir „Kaunas IN“.

„Kaunas Hockey“ kviečia ir klubo gerbėjus prisidėti prie šiltesnių Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro švenčių. Tai padaryti bus galima gruodžio 22 d. rungtynėse (jų pradžia – 18 val.) ar bet kuriuo kitu patogiu metu.

Įstaigos pavadinimas: Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras
Adresas: Danų g. 15, Kaunas LT – 45262
Įstaigos kodas: 135135553
Sąskaitos Nr. LT377300010002230778
Swedbank kodas 73000

 

Parašykite komentarą