Gabrielė Sabaliauskaitė2
Žmonės

Laurus pasaulyje skinanti visažistė visko mačiusią čempionato komisiją užbūrė „juodosios gulbės” įvaizdžiu

25 – erių kaunietė Gabrielė Sabaliauskaitė – kosmetologė, vizažistė ir sportinių šokių trenerė, galinti pasigirti tikrai ne vienu savo gyvenimo pasiekimu. Jauna mergina yra įkūrusi savo makiažo studiją, lydėjusi dainininkę Džordaną Butkutę po didžiąsias šalies arenas, skynusi pergales ant sportinių šokių parketo, o naujausias jos trofėjus – dešimtoji vieta „OMC pasaulio čempionate“ dūminio makiažo kategorijoje.

„Tai – pats didžiausias makiažo konkursas visame pasaulyje! Didžiulė konkurencija! Tačiau pavyko atkreipti komisijos dėmesį ir papulti į geriausiųjų 10-tuką“, – sužinojusi varžytuvių rezultatus džiaugėsi G. Sabaliauskaitė.

Trečią kartą savo talentą pasauliui pristačiusi visažistė šįsyk pasirinko žinomą ir aktualią juodosios gulbės temą. Įgyvendinti idėją  specialistei padėjo modelis Katrina Knizikevičiūtė bei fotografė Evelina Šumilovaitė.

„Tamsus įvaizdis paryškino ir kontrastavo su šviesia Katrinos oda bei mėlynomis akimis. Bet tema, matyt, kilo iš pasąmonės ir to, kuo pasaulis gyvena pastaruosius metus. Juk norisi tikėti, kad juodosios gulbės karaliavimas tėra laikinas, o jį vainikuos laikas, kurį labai vertinsime dėl galimybės laisvai apkabinti, kvėpuoti ir nebebijoti“, – sakė visažistė.

Dėl pandemijos pasaulio čempionatas, kuriame prieš kelis metus kaunietė yra pelniusi ir prizinę vietą, šįkart vyko nuotoliniu būdu.

„Mums, visažistams, jau reikėjo iššūkių“, – patikino pašnekovė, dėl koronaviruso netekusi ne tik galimybės klientams kurti makiažus, bet ir vesti sportinių šokių treniruotes.

G.Sabaliauskaitė ant parketo sukosi nuo vaikystės. Meilę sportui, kaip ir visažui, jai padėjo atrasti mama.

„Makiažą teko išmokti darytis pačiai, nes konkursai ir pasirodymai vykdavo beveik kiekvieną savaitgalį. Žinoma, iš pradžių potėpiai buvo nedrąsūs. Ryškesnės paletės atsirado paauglystėje – kuomet norisi išsiskirti, būti pastebėtai“, – sakė pašnekovė.

Ne tik konkursuose pati dalyvaujanti, bet ir kitų darbus vertinanti visažistė įsitikinusi, kad makiaže itin konkrečių taisyklių nėra.

„Jas dažnai kuria patys klientai, prašydami akcentuoti ar „paslėpti“ vieną ar kitą veido bruožą, odos niuansą, raukšlelę. Į tai stengiuosi įsiklausyti ir sukurti individualų darbą. Esu labai reikli sau, todėl stengiuosi pastebėti net mažiausias smulkmenas, galinčias turėti įtakos galutiniam rezultatui“, – pasakojo G. Sabaliauskaitė.

 

 

 

 

Parašykite komentarą