Vasaros galerija F. Kybartienė
Kultūra

Kybartienės tapybos darbų paroda „Paieškos ir atradimai“

Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2) jau trečią savaitę tęsiasi parodų ciklas „Vasaros galerija“. Visą vasarą bibliotekos lankytojus ir meno entuziastus kviesime apsilankyti vienos dienos parodose po bibliotekos laptais (I a. fojė).

Šį kartą, liepos 23 d. 12–15 val. pristatome Faustos Kybartienės tapybos darbų parodą „Paieškos ir atradimai“. „Mano paveikslų temos susijusios su gamta, nes dažnai dalyvauju įvairiuose tapybos pleneruose. Kartais pasąmoninės fantazijos virsta abstrakcijomis. Kai nenoriu kalbėti, o noriu parodyti savo mintis ir poziciją įvairiomis gyvenimo temomis, būna, kad visa tai sudedu į drobę,“ –  taip savo kūrybą pristato menininkė.

Fausta Kybartienė nepradėjo tapyti vaikystėje, nors aplinkybės buvo palankios: „Augau giminėje, kurioje vos ne kas antras buvo tautodailininkas“. Piešti svajojo, bet neišdrįso: „…dažai, teptukai… net ir piešimo klasių kvapai mane užburdavo tarsi stebuklas“. Svajonei peraugus į didžiulį ryžtą, pradėjo mokytis Kauno  Antano Martinaičio dailės mokykloje, o šiuo metu studijuoja VDA KF klasikinio realizmo meną, yra paruošusi keletą personalinių parodų.

Parodos lankytojai galės bendrauti su autore, kuri pristatys jiems savo kūrybą ir plačiau papasakos apie parodos idėją.

Kviečiame apsilankyti!

Renginio metu bus fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

„Vasaros galerijos“ parodos liepos mėnesį (informacija bus pildoma):

9 d. 11.30–16 val. Rasos Vaičiulytės „Fiksuoti akimirkas“ (tapyba, eskizai)

16 d. 11–16 val. Faustos Anulytės „…kai vizija tampa realybe“ (tapyba)

23 d. 12–15 val. Faustos Kybartienės „Paieškos ir atradimai“ (tapyba)

24 d. 15 val. Dueto „Louder Than Mice“ koncertas „pamirštų“ paveikslų apsuptyje

30 d. 11–16 val. Jekaterinos Smirnovos „Atspindžiai“  (portretai) ir Ievos Dauskurdaitės paveikslas

Kūrėjus, norinčius eksponuoti savo darbus „Vasaros galerijoje“, kviečiame rašyti mums renginiai@kvb.lt ir atsiųsti savo darbų pavyzdžių. Susisieksime su Jumis ir susitarsime dėl parodos eksponavimo.

Parašykite komentarą