pele
Naudinga žinoti

Kviečiame į konferenciją apie gyvūnų teises atliekant mokslinius tyrimus

Vilniaus universiteto Gyvybės mokslų centras ir Baltijos laboratorinių gyvūnų mokslo asociacija kovo 25 d. 10 val. organizuoja Gyvūnų gerovės metams paminėti skirtą konferenciją apie gyvūnų gerovę moksliniuose tyrimuose. Be kitų aktualijų renginyje bus aptariami svarbiausi dokumentai, nustatantys reikalavimus eksperimentiniam darbui su gyvūnais.

Pranešėjai supažindins ne tik su minėtais teisės aktais, bet ir pateiks istorinių bei šių dienų mokslinių tyrimų, kuriuose buvo naudojami gyvūnai pavyzdžių, kurių dėka įveiktos kai kurios ligos, panaudotos chirurginės technikos, kartu aptariant gyvūnų teises ir žmonėms teikiamą naudą.

Daug dėmesio bus skirta su gyvūnais atliekamiems ikiklinikiniams tyrimams, būtiniems  vaistų ir kitų gydymui skirtų produktų saugumui ir efektyvumui įvertinti. Moksliniame pranešime bus pateikta naujos įdomios informacijos apie žarnyno mikroorganizmų įtaką nutukimui, diabetui bei neurodegeneratyvinėms ligoms, tokioms kaip Alzheimerio ir kt.

Konferencijos dalyviai bus kviečiama diskutuoti aptariamų klausimų temomis.

Su renginio programa galima susipažinti čia.

Kviečiame registruotis į Gyvūnų gerovės metams skirtą renginį čia. Registracija vyksta iki kovo 24 d. 18 val. Užsiregistravusiems dalyviams bus persiųsta prisijungimo nuoroda.

Parašykite komentarą