Operacija seima
Kultūra

Kviečiame į edukacinę programą „Šmurkšt atgal į pasaką“

Dar vieną šeštadienį Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia praleisti išradingai! Šį kartą, kovo 14 d. 12 val., projekto „Operacija ŠEIMA“ komanda kviečia šeimas aplankyti savo draugus, projekto partnerius – Vaikų literatūros muziejų (K. Donelaičio g. 13). Muziejus visai šalia bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus (kitoje kelio pusėje), todėl rasti ir atvykti bus tikrai paprasta.

Sunku patikėti, tačiau muziejaus edukatorės žino beveik viską apie lietuvių vaikų literatūrą! Žino ir šį tą daug daugiau – būdą, kaip patekti į pasaką ir tapti jos personažu! Neįtikėtina? Mylimiausiu savo herojumi galėsite pavirsti apsivilkę vieną iš gausybės muziejuje saugomų kostiumų, kuris neabejotinai padės įsijausti į personažo kailį ir šmurkštelti atgal į pasaką. Vaidinsime, improvizuosime ir šėlsime visi – mažųjų ir jų tėvelių laukia nuotaikinga edukacinė programa!

Jeigu norite dalyvauti – būtina išankstinė registracija. Tai galite padaryti el. paštu vaikai@kvb.lt, telefonu (8 37) 324 225 arba užsukęs (-usi) į Vaikų literatūros skyrių (K. Donelaičio g. 8 / Lydos g. 2).

Iki pasimatymo Vaikų literatūros muziejuje (šį kartą – ne bibliotekoje)!

Sekite projekto naujienas

Apie kitas projekto „Operacija ŠEIMA“ veiklas informaciją sekite interneto svetainėje kvb.lt, KAVB Facebook ir Instagram paskyrose. Galime tik užsiminti, kokie smagūs šeštadieniai Jūsų laukia:

  • Kovo 28 d. 12 val. – paskaita tėvams „Vaikų elgesio sunkumai: kaip suprasti ir padėti?“ Lekt. Akvilina Jurkšaitė, Paramos vaikams centro psichologė. K. Donelaičio g. 8, Senųjų ir retų spaudinių skyrius, III a. salė
  • Balandžio 25 d. 12 val. – knygos „Mano tėtis rašo knygą“ pristatymas ir knygų kūrimo dirbtuvės su rašytoju Tomu Dirgėla ir iliustratore Inga Dagile. K. Donelaičio g. 8, Senųjų ir retų spaudinių skyrius, III a. salė. Vietų skaičius ribotas. Registracija tel. (8 37) 324 225 arba el. paštu vaikai@kvb.lt.

 

 

Parašykite komentarą