Botanikos sodas
Pramogos

„Kūrybos podiumas“ – vienoje vaizdingiausių Kauno vietų

Liepos 19 dieną, penktadienį, po metų pertraukos kūrybos, mados ir grožio renginys „Kūrybos podiumas“ vėl džiugins savo gerbėjus. Šįkart išskirtinėje aplinkoje – Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode. Vienoje gražiausių Kauno vietų susirinkusiems kauniečiams ir miesto svečiams bus pristatytos aštuonios drabužių ir aksesuarų kūrėjų kolekcijos.

Šiemet „Kūrybos podiumas“ tapo unikalaus kasmetinio botanikos sode organizuojamo renginio „Kvapų naktis“, pritraukiančio tūkstančius svečių, dalimi. Gerą pusdienį dalyvausiantys botanikos sodo siūlomose ekskursijose, paskaitose, edukacinėse programose ir kitose atrakcijose, pasigrožėję išpuoselėtais gėlynais, vakare lankytojai mėgausis „Kūrybos podiumo“ parengta programa.

Renginyje savo kolekcijas pristatys Giedrė Sunklodaitė, Odeta Motiejūnaitė, Romarika Pikelienė, Jolanta Serbentaitė, Iveta Norbutaitė („Ivetos aksesuarai“), prekių ženklų „Nadin Smo Design“, „Rigonda style“, „EliMile“, „AteNora Accessories“, „AurimDesign“ ir „Cukraus vata“ kūrėjos. Kai kurios dizainerės susivienijo ir pristato jungtines drabužių ir aksesuarų kolekcijas.

Tarp pristatymo modelių bus galima išvysti ir nemažai žinomų veidų: podiumu žengė buvusi laidos „TV pagalba“ žurnalistė Neringa Mažeikienė, aktorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė, modelis Viktorija Vaičaitė.

„Kūrybos podiumo“ organizatorės Inesa Uktverienė ir Kristina Parachomikienė sakė, kad jau penktus metus organizuoja šį renginį, siekdamos populiarinti rankų darbą Lietuvoje, sudaryti lietuvių kūrėjams sąlygas pristatyti savo naujausią kūrybą visuomenei. Šis renginys unikalus tuo, kad jame kolekcijas pristato ne tik garsius prekės ženklus turintys dizaineriai, bet ir pradedantys savo kelią jauni ar tik po daugybės metų darbo įvairiose srityje savo kūrybiniam talentui prasiveržti leidę meniški žmonės.

Renginio svečiai ne tik išvys naujausias Lietuvos kūrėjų darbų kolekcijas, bet ir mintimis klaidžiojo po Prancūziją, į kurią romantiškomis prancūziškomis dainomis nukels dainininkė Ingrida Kazlauskaitė kartu su tarptautinių konkursų laureatu, akordeonistu Vyteniu Danieliumi.

 

Parašykite komentarą