DONSKIS ROKAS
Pramogos

Kūrinyje „We Got The Fire“ – naujas muzikos kūrėjų požiūris: nuo rasto vokalo takelio iki surežisuotos vokalistės

„Vaizdo klipo idėja yra apie jaunus, šiuolaikinius, veržlius žmones, kurie dažnai nelaimingus santykius bando pakeisti vakarėliais, alkoholiu ir linksmybėmis. Lyg nieko niekada nebūtų įvykę. Dainos žodžiai „We got the fire and we burn it up!“ labai aiškiai tai akcentuoja. Mes įsimylime, jaučiame aistrą, pakylėtą meilės jausmą, o jam dingus – to ieškome išorėje, norime greičiau numalšinti skausmą. Manome, kad tai labai aktuali tema, kuri atsispindi klipe“, – sako vienas iš kūrinio „We Got The Fire“ bendraautorių Alan Donskoj – dOnskis.

Jis muziką rašė kartu su Roku Baltūsiu – Rokas Bàl.

Vaikinai atviri – kūrinio idėja gimė visai netikėtai.

„Vieną dieną internete, specializuotoje programoje radome merginos vokalo takelį ir iškart žinojome, jog galime padaryti tikrai nuostabų kūrinį. Proceso metu prie manęs prisijungė ir kolega Rokas Bàl. Tad, kartu ir sukūrėme muziką. Manau, mums puikiai gavosi!“, – sėkmingu projektu džiaugiasi dOnskis.

Anot jo, kūrinys tarsi prašyte prašėsi jį įkūnyti ir vaizdo klipe.

„Kadangi mūsų aplinkoje yra nemažai talentingų žmonių, pasiūlėme prie projekto prisijungti Linai Miliauskaitei, tapusiai pagrindine klipo heroje, ir operatoriui Džiugui, kurie stipriai prisidėjo prie video klipo filmavimo ir kūrybinio proceso, užtrukusio apie 3 mėnesius. Filmavome klipą trijose vietose, o kartu dirbo stipri „Kaciura production“ komanda. Idėjome daug darbo, idėjų ir pastangų, kad daina su klipu atrodytų būtent taip, kokia ji yra šiandien“, – sako dOnskis.

Parašykite komentarą