Tvari dovanu pakavimo ideja
Naudinga žinoti

Kuo gimtadienio dovanos skiriasi nuo kitų?

Vienokias dovanas per gimtadienį skiriame vaikams, kitokias paaugliams, dar kitokias jaunuoliams. Pačios solidžiausios dovanos būna dovanojamos brandaus amžiaus sulaukusiems žmonėms. Taip pat gali skirtis gimtadienio dovanos, skirtos moterims, nuo tų, kurios įprastai būna dovanojamos vyrams.

Kaip parinkti pačią geriausią dovaną vaikams per jų gimtadienį?

Mažyliams ir ikimokyklinukams labiausiai gali patikti žaislai ir saldžios dovanos, jaunesnio ir vyresnio amžiaus vaikams tiktų apsilankymas vandens, nuotykių ir sportinių pramogų parkuose, pabėgimo kambariuose. Mergaitėms labiau tiktų lyriškesnio pobūdžio dovanos, o berniukams – azartiškesnės prigimties dovanos, tarp kurių ir nuotykių kupini virtualūs žaidimai. Kur kas sudėtingiau parinkti tinkamą dovaną suaugusiems.

Ką per gimtadienį dovanoti suaugusiems žmonėms?

Vieniems gali patikti romantiškos, kitiems labai praktiškos, buityje pasitarnaujančios dovanos, o treti gali norėti tokių dovanų, kurios prisideda prie adrenalino atsargų papildymo. Tiesa, yra ir tokių suaugusių žmonių, kurie nuoširdžiai džiaugtųsi dovanų gavę gerą knygą, paveikslą, kokį nors meno dirbinį ar galimybę pabuvoti spektaklyje, operoje ar balete.

Ką dovanoti asmenims, švenčiantiems garbų pusamžio jubiliejų?

Pačiame jėgų žydėjime – per penkiasdešimtmetį abiejų lyčių jubiliatams galima įteikti tokias dovanas, kaip skrydį oro balionu komplekse su vakariene prabangiam restorane, arba atpalaiduojantį savaitgalį kurioje nors sanatorijoje ar poilsio namuose. Tad prieš renkant dovaną gimtadienio proga reikia gerai pagalvoti, kad neliktumėte prašovę pro šalį.

Ką geriausia dovanoti bendradarbiams ar draugams per eilinį gimtadienį?

Pamėginkime nuspręsti, kokios galėtų būti dovanos vyrams gimtadienio proga, kai švenčiamas eilinis gimtadienis, o jį švenčia ne sutuoktinis ar sužadėtinis, o bendradarbis, giminaitis ar geras pažįstamas. Šiuo atveju labiausiai tiktų dovanų kuponas arba specialus rinkinys, skirtas vyrams. Dovanų kuponas yra itin praktiškas ir naudingas todėl, kad galioja gana ilgą laiką ir gavėjui suteikia galimybę pačiam pasirinkti norimą daiktą.

O rinkiniuose, kurie skirti vyrams, būna įdėtos vyriškos kosmetikos priemonės, maisto ir gėrimų komplektai, kiti buityje naudingi dalykai. Šiuos rinkinius taip pat galima dovanoti vyrams ne tik per eilinį gimtadienį, jų dienos, kuri būna lapkričio mėnesį, proga, per Kalėdas ar kitokias kalendorines šventes.

Parašykite komentarą