kartingai automobiliai 6
Naudinga žinoti

KTK Akademija moksleivius kviečia į trečiąjį sezoną!

Ypatingos sėkmės sulaukę pirmi du Kauno technikos kolegijos (KTK) studentų įkurtos KTK Akademijos kursai paskatino organizatorius nieko nelaukti ir atverti duris trečiajam sezonui, kuris startuos jau vasario 1-ąją dieną.

Laukiami visi besidomintys autosportu

KTK Akademijos vadovo Povilo Bonkevičiaus teigimu, niekas neabejojo, kad trečiasis akademijos sezonas bus, nes pirmieji du sulaukė itin didelio susidomėjimo, tad apsispręsta buvo akimirksniu.

„Pirmojo ir antrojo sezono sėkmė lėmė tai, kad netrukus startuosime jau trečiąjį kartą. Kiekvienas sezonas mums buvo naujas ir itin malonus iššūkis, kuris patvirtina, jog tai, ką darome, yra labai reikalinga ir įdomu.

Augantį poreikį indikavo keli dalykai: gavome daug teigiamų atsiliepimų, lankomumas, kuris yra savanoriškas, siekė beveik 100%, o laisvos vietos akademijoje ištirpdavo per kelias dienas po registracijos paskelbimo.

Galiausia, savo patirtimi galime patvirtinti, kad mums tokia akademija tikrai būtų pravertusi. Žinias, kurias kaupėme 5-erius veiklos metus, būtume galėję gauti greičiau ir panaudoti tikslingiau, mažiau blaškydamiesi ir ieškodami teisingų atsakymų.

Tiesą pasakius, nuo to ir gimė idėja pradėti šią veiklą. Tiesiog norėjome jauniems žmonėms plačiau pristatyti autosportą, pakeisti kai kuriuos stereotipus. Susidomėjusiems norėjome padėti surasti teisingus atsakymus paprasčiau, patarti ir nukreipti tinkama linkme, parodyti visą šios sporto šakos grožį ir tuo pačiu čia laukiančius iššūkius.

Šiandien labai džiugu matyti, kad šis unikalus projektas su kiekvienais metais auga ir sulaukia vis daugiau susidomėjimo. Jauniausias mūsų akademijos mokinys buvo 13-os metų, o vyriausias jau virš 20-ies. Tai reiškia, kad ir automobilių sporto populiarumas, ir fanų bazė auga ir plečiasi, o mums labai malonu būti to dalimi“, – sako P. Bonkevičius.

Nuo teorijos iki praktikos

Pasak KTK akademijos įkūrėjo, akademija ugdo ne tik jos studentus, bet ir pačius organizatorius.

„Norėdami aukštesnio kokybinio lygmens, visame procese turime dalyvauti ir patys. Žinoma, Kauno technikos kolegijos ruošiami autosporto inžinieriai, mums padedantys dėstytojai yra aukščiausios kompetencijos, tačiau visada norime maksimalaus rezultato. Tad nuolatos keliame kvalifikaciją.

Pavyzdžiui, aš asmeniškai pradėjau studijuoti pedagogiką, kuri man leidžia profesionaliai vesti neformaliojo mokymo užsiėmimus, vykstame į parodas, domimės tendencijomis ir, aišku, kaupiame patirtį, kurią perduodame ir trasose, ir auditorijose.

Visa tai sudėta ir į mokymų programą. Kaip jau įprasta, naująjį sezoną sulauksime autoritetingų ir automobilių sporte pasižymėjusių žmonių, kurie dalinsis savo patirtimi, supažindinsime su visais autosporto ir sportinio automobilio paruošimo pagrindais, sporto marketingu, pamokysime kaip ieškoti rėmėjų, kaip pasiruošti fiziškai. Žinoma, bus galimybė treniruotis su lenktynių simuliatoriais ir dalyvauti realiose kartingų varžybose.

Taip pat laukia ir naujiena – mūsų akademijoje plačiau pristatysime inžineriją ir jos subtilybes, iš patirties papasakosime, kokios galimybės jaunam žmogui rinktis ne tokias lengvas, tačiau labai įdomias studijas. Juk inžinieriai reikalingi visose mus supančio gyvenimo srityse.

Daugiau detalių šiuo metu atskleisti negaliu, tačiau pažadu, kad laukia nepamirštami 4-i mėnesiai praktinių dalykų, variklių gaudesio ir adrenalino! Svarbiausia ateiti atvira širdimi ir nebijoti klausti. Tada iš mūsų pasiimsite maksimaliai daug”, – prisijungti kviečia KTK Akademijos vadovas.

Registracija vyksta iki 2020 m. sausio 20 d. KTK Akademija startuoja vasario 1 d.

Registruotis galima paspaudus šią nuorodą:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYmKFefGJsOgJaduGsZ8jbCjVLiWrSM_703yy9FKnr2bv1hA/viewform?fbclid=IwAR3a-N3n_aImqXnQZhhzDovSMPK9xA5tUOHzxoLRLmwrBxO5_5xhAX4BlhI

Daugiau informacijos:

https://ktkracing.lt/

Parašykite komentarą