Žmonės

Kristina Kaikarienė gimtadienį švenčia Bahreino karalystėje – kelionė yra mylimo vyro dovana

Šįmet Naujuosius metus, o kartu ir savo gimtadienį renginių planuotoja Kristina Kaikarienė švenčia Bahreino karalystėje – išvyka į egzotišką Artimųjų Rytų kraštą yra jos mylimo vyro, plastikos chirurgo Vyginto Kaikario dovana, praneša zmones.lt.

Gerokai prieš metų sandūrą į kelionę išsiruošusi pora kartu skristi pasiūlė ir vienturtei dukrai Kristei Kaikarytei. Šeima pirmiausia viešėjo Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE), o Kristinos sukaktį bei Naujuosius metus jau sutiko salų valstybe vadinamoje šalyje.

„Užsienyje gimtadienį esu šventusi ne vieną ir ne du kartus. Kadangi jis sutampa su kita ryškia metų švente bei šaltu oru, trumpas atostogas stengiamės praleisti ten, kur šilta“, – pasakojo K. Kaikarienė.

Paklausta, ar lagaminai lūžta nuo gimtadienio dovanų ir pirkinių, sukaktuvininkė patikino – į Lietuvą turbūt grįš net su lengvesniais krepšiais nei išvyko.

„Pinigus leidžiam geram laikui, pramogoms, įspūdžiams, safariams, dykumoms…“, – sakė K. Kaikarienė.

Ne pirmą kartą JAE viešėjusiai šeimynai šįkart įspūdį padarė senoviniai visureigiai.

„Jų dizainas šiek tiek sukėlė nostalgiją retro automobiliams, bet smėlynais jais važiavome lėtai ir saugiai. Daug įdomiau buvo praėjusį kartą, kai safaryje dėl greičio bei triukų pajutome tikro adrenalino“, – šypsosi K. Kaikarienė.

Trejetas lietuvaičių keliautojų dykumoje vakarieniavo, klausėsi būgnelių muzikos, mėgavosi ant laužo ruoštu maistu, nakvojo smėlynuose įrengtuose būstuose.

„Naktis buvo jauki ir rami. Rytą pasitikome su saule, kaimene kuoranugarių ir tikrai gurmė pusryčiais“, – sakė pašnekovė.

K.Kaikarienė neslepia – ją stebina JAE miestai iš stiklo, metalo ir akmens. Emocijas kaskart pažadina įspūdingo dydžio akvariumai, pastatai, šešių eismo juostų greitkelis, dirbtinos salos.

„Bet vis tiek man Romoje geriau nei bet kuriame egzotiškiausiame krašte!“, – patikino renginių planuotoja.

Ji sakė per gimtadienius visada gaunanti dovanų, bet jai mieliausios yra pagamintos su meile. Pavyzdžiui, būtent jai sukurta gėlių puokštė, šventiškai papuoštas stalas, nupieštas atvirukas.

„Bet kas, kas ruošta su meile. O jos pasaulyje juk likę mažai“, – kalbėjo sausio 1 – ąją gimusi K. Kaikarienė.

Parašykite komentarą