IRMA1922
Pramogos

Krepšinio gerbėjai spėlioja, ar į Lietuvą kartu su Gineso rekordininkais „Globetrotters“  atvyko legendinis NBA žaidėjas Charles Barkley

Vasario 24 d. „Žalgirio“ arenoje vyks tikrų tikriausias šou krepšinio gurmanams – būtent rytoj jie turės galimybę išvysti legendinius amerikiečių krepšininkus, 21 Gineso rekordo savininkus „The Original Harlem Globetrotters“.

Į Lietuvą garsenybės iš JAV atskrido šeštadienį. Gerą nuotaiką spinduliuojantys krepšininkai jau nuo pirmųjų akimirkų sporto gerbėjų tarpe sukėlė tikrą sumaištį. Ne vienas, išvydęs būrį besišypsančių aukštaūgių spėliojo, ar jų tarpe tikrai yra legendinis NBA krepšininkas Charles Barkley.

“Patikėkite, “Globetrotters” tikrai moka stebinti! Ir krepšinio aikštelėje, ir už jos ribų. Vos per pusmetį komandos nariai pasiekė keturis naujus Gineso rekordus, o vieno iš žaidėjų stulbinantis panašumas į C. Barkley tiesiog atima žadą“, – pirmaisiais bendravimo su ekipos atstovais įspūdžiais dalinosi pakvietusieji juos atvykti į mūsų kraštą.

Renginio organizatorius šou žvaigždės “pradžiugino” atsivežę neįtikėtinai daug daiktų – jie vos tilpo į atskirą krovininį autobusiuką. Kai kas iš į mūsų kraštą atskraidintų gėrybių yra skirta asmeniniam krepšininkų naudojimui, bet nemaža dalis taps ir krepšinio gerbėjų siuvenyrais, priminsiančiais Kaune išvystą reginį.

“Globetrotters” šių metų pasaulinio turo startą skelbiantys Lietuvoje, dar kartą įrodė esantys itin mėgiami ir netgi garbinami krepšinio gerbėjų. Du komandos nariai tiesiai iš Vilniaus oro uosto išvyko į “Knygų mugę”, kur jų jau laukė autografų ir nuotraukų su įžymybėmis ištroškusi minia.

Svečiai iš JAV planavo susitikti ir su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite, bet dėl įtempos mūsų šalies vadovės dienotvarkės suderinti abiejų pusių interesų nepavyko.

Pagarbą kraštui, kuriame vieši, pasaulinės garsenybės išreiškė ir pradėję teirautis, kaip taisyklingai lietuviškai ištarti žodžius ar netgi frazes. Pavyzdžiui – “2+2=4”.

Ypatingą publikos susidomėjimą keliančio šou organizatoriai įsitikinę – žiūrovai bus palepinta tuo, ko įprastose rungtynėse niekuomet nepamatysi: akrobatiniais sportininkų triukais, humoro doze “pagardintais” kvapą gniaužiančiais šou elementais, virtuoziškais metimais ir netikėtais deriniais: “Dar pirmąją bendravimo valandą komandos treneris pasakė, jog “Globetrotters” tikslas yra kurta prisiminimus, todėl lietuviai neabejotinai nepamirš to, ką išvys ryt”.

Į paties žinomiausio pasaulio bei giliausias tradicijas turinčio krepšinio kolektyvo įspūdingas šėliones mūsų šalies arenoje ketinama įtraukti ir pačius žiūrovus, kurių tarpe bus Šarūnas Jasikevičius, Jonas Nainys, Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, Indrės Kavaliauskaitės šeima, Gediminas Žilinskas ir kiti.

Dvidešimt keturi „The Original Harlem Globetrotters“ aukštaūgiai yra pristatę savo talentus net 123 šalyse. Ir šįkart jų pusantros valandos trukmės pasirodymas bus kupinus įspūdingo žongliravimo kamuoliu, triuškinančių dėjimų iš viršaus ir kitų triukų, kurių įprastai nepamatysi net  aukščiausio lygio krepšinio rungtynėse.

Parašykite komentarą