Sportas

Krepšinio fanus stebinusių „Globetrotters“ įkvėpti broliai Lavrinovičiai priėmė sprendimą – sieks Gineso rekordo

Į krepšį netikėtais rakursais skrendantys kamuoliai, “pasivaikščiojimas” ant lanko, slidimas grindimas, neįtikėtini dėjimai į krepšį ir puikiausio humoro dozė – toks buvo sekmadienio vakare „Žalgirio“ arenoje vykęs šou krepšinio gurmanams, kurį Lietuvos publikai sukūrė  legendiniai amerikiečių krepšininkai, 21 Gineso rekordo savininkai „The Original Harlem Globetrotters“.

Pasaulinį turą Kaune pradėjusių kamuolio virtuozų pasirodymą stebėjo ir žinomi žmonės – Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai, Jonas ir Simona Nainiai, Gediminas Žiliskas, Deimantė Kazėnaitė, Elvyra Monginienė, Artūras Swan, Brandon Davies su dukra, Rita ir Linas Jasikevičiai bei kiti.

Į Lietuvą garsenybės iš JAV atskrido šeštadienį. Gerą nuotaiką spinduliuojantys krepšininkai jau nuo pirmųjų akimirkų sporto gerbėjų tarpe sukėlė tikrą sumaištį. Ne vienas, išvydęs būrį besišypsančių aukštaūgių spėliojo, ar jų tarpe tikrai yra legendinis NBA krepšininkas Charles Barkley.

“Patikėkite, “Globetrotters” tikrai moka stebinti! Ir krepšinio aikštelėje, ir už jos ribų. Vos per pusmetį komandos nariai pasiekė keturis naujus Gineso rekordus, o vieno iš žaidėjų stulbinantis panašumas į C. Barkley tiesiog atima žadą“, – pirmaisiais bendravimo su ekipos atstovais įspūdžiais dalinosi pakvietusieji juos atvykti į mūsų kraštą.

Tai, kad „Globetrotters“ yra tikri Gineso rekordų meistrai, įkvėpė ir brolius Lavrinovičius, nusprendusius siekti aukščiausių pasaulyje dvynių rekordo. Abu žinomi Lietuvos krepšininkai buvo įtraukti ir į svečių iš JAV pasirodymą.

Amerikiečių dėmesio nestokojo ir kiti žiūrovai, netikėtai tapdavę vieno ar kito žaidėjų paruošto triuko dalimi.

Pusantros valandos trukusiame šou buvo galima pasigėrėti akrobatiniais sportininkų triukais, humoro doze “pagardintais” kvapą gniaužiančiais šou elementais, virtuoziškais metimais ir netikėtais deriniais.

Dvidešimt keturi „The Original Harlem Globetrotters“ aukštaūgiai yra pristatę savo talentus net 123 šalyse.

Parašykite komentarą