Svarytė. Vestuvės 24 of 24
Žmonės

Krepšininkai Laura Svarytė ir Tomas Miškinis sujungė savo likimus

Iki sprendimo visą gyvenimą būti kartu krepšininkai Laura Svarytė (26) ir Tomas Miškinis (25) kartu praleido penkerius metus. Abu sportininkai – Arvydo Sabonio krepšinio mokyklos auklėtiniai. Pora susituokė birželio 29 d. Kaune, Šv. Gertrūdos bažnyčioje, pranešė Žmonių žurnalas. 

„Tomas kelerius metus bijojo mane užkalbinti, bet viskas pasikeitė, kai susitikome draugės gimtadienyje. Pasikalbėjome, pašokome ir… dabar – amžinai drauge“, – šypsodamasi sakė nuotaka.

Laura atvira – pasirengti vestuvėms, kurias planavo patys, buvo nepaprasta, nes ji praėjusį sezoną rungtyniavo Lenkijoje. Šioje kaimyninėje valstybėje ji iš pradžių ieškojo ir nuotakos suknelės, tačiau patinkančios nerado.

„Su Tomu atstovavome skirtingų šalių klubus. Rudeniui kontraktų dar nesame pasirašę, laukiame, ką praneš agentai. Tuomet ir spręsime, kur ir kaip gyvensime“, – apie laukiantį iššūkį  kalbėjo Laura.

Bet prieš tai – vis dar sklandančios puikios šventės emocijos ir laukianti medaus mėnesio kelionė į Hurgadą, prasidėsianti liepos 4 – ąją.

„Kaip jaunavedžiai iš kelionių organizatoriaus dovanų gavome dvi ekskursijas, kurios, manau, bus tikrai įspūdingos. Su Tomu kartu esame ilsėjęsi Turkijoje, bet Egipte turbūt bus taip pat nuostabu“, – svarstė Laura.

Jai šie metai buvo itin reikšmingi – žaidimas užsienio klube, baigtos magistro studijos Lietuvos sporto universitete ir vestuvės.

Į „Bajorų“ sodybą jaunieji pakvietė daugiau nei 60 svečių. Jų laukė įvairios pramogos kartu su vedėjais Karoliu Tiškevičiumi ir Vytautu Mikaičiu, trijų aukštų karamelės, persiko ir likerio skonio vestuvinis tortas, jaunųjų šokis. Netekėjusios damos gaudė nuotakos puokštę, o vyriškiai varžėsi dėl būsimo jaunikio titulo.

„Prieš vestuves buvo daug įvairių iššūkių – užtrukau rinkdamasi suknelę, nustebau gavusi vestuvinius žiedus, nes maniau, kad jų spalva bus kiek kitokia… Bet pati šventė prabėgo kaip akimirksnis ir tikrai įsimins ilgam“, – pasakojo Laura.

 

Parašykite komentarą