51. Kreditu refinansavimas kaip sumazinti menesio imoka e1651481383752
Naudinga žinoti

Kreditų refinansavimas, kaip sumažinti mėnesio įmoką?

Nors žemos hipotekos palūkanų normos gali paskatinti daugelį namų savininkų pertvarkyti savo finansus, sprendimas refinansuoti būsto paskolą turėtų būti priimtas atsižvelgiant į jūsų asmenines finansines aplinkybes. Šios savaitės hipotekos palūkanos neturėtų būti lemiamas veiksnys refinansuojant ar ne.

Kreditų refinansavimas – reikia atsižvelgti į kelis pagrindinius dalykus.

Žinokite savo namų nuosavybę

Pirma informacija, kurią turėsite peržiūrėti, yra išsiaiškinti, kiek nuosavo kapitalo yra jūsų namuose. Jei jūsų namas dabar vertas mažiau, nei buvo tada, kai pradėjote imti hipoteką (vadinamą neigiamu nuosavu kapitalu), tada nėra prasmės refinansuoti hipotekos.

2021 m. antrojo ketvirčio pabaigoje vartotojų pasitikėjimas pakilo iki aukščiausio lygio nuo COVID-19 pandemijos pradžios. Tai reiškia, kad, pasak informacijos apie nekilnojamąjį turtą teikėjo, daugelio namų savininkų nuosavas kapitalas labai padidėjo. Neseniai paskelbta ataskaita rodo, kad JAV būsto savininkų, turinčių hipotekos (kurie sudaro maždaug 63 % visų nekilnojamojo turto objektų), nuosavas kapitalas per metus padidėjo 29,3 %, o tai reiškia daugiau nei 2,9 trilijono USD bendro kapitalo prieaugį. 51 500 USD prieaugis vienam skolininkui nuo 2020 m. antrojo ketvirčio.

Tai reiškia, kad neigiamo kapitalo savininkų skaičius per pastaruosius metus labai sumažėjo. Antrąjį 2020 m. ketvirtį 1,8 mln. namų – arba 3,3 % visų įkeistų nekilnojamojo turto – buvo neigiamas nuosavas kapitalas. 2021 m. antrąjį ketvirtį šis skaičius sumažėjo 30 proc. arba 520 000 nekilnojamojo turto vienetų.

Visgi kai kurie namai savo vertės neatgavo, o dalis savininkų turi mažą nuosavą kapitalą. Refinansavimas su nedideliu nuosavu kapitalu arba visai be jo ne visada įmanomas su įprastiniais skolintojais. Tačiau kai kurios vyriausybės programos yra prieinamos. Geriausias būdas sužinoti, ar atitinkate tam tikros programos reikalavimus, yra apsilankyti pas skolintoją ir aptarti savo individualius poreikius. Namų savininkams, turintiems bent 20 % nuosavo kapitalo, bus lengviau gauti naują paskolą.

Žinokite savo kredito balą

Pastaraisiais metais skolintojai sugriežtino savo paskolų patvirtinimo standartus. Kai kurie vartotojai gali nustebti, kad net ir turėdami labai gerą kreditą jie ne visada pretenduoja į mažiausias palūkanas. Paprastai skolintojai nori matyti didesnį kredito balą, kad galėtų gauti žemiausias hipotekos palūkanų normas. Mažesnius balus turintys skolininkai vis tiek gali gauti naują paskolą, tačiau gali mokėti didesnes palūkanas arba mokesčius.

Parašykite komentarą