107784986 4093167600756617 2932192231233687674 n
Pramogos

Kontraversiškasis DJ Khaled pristatė net du vasaros hitus su reperiu Drake

Pristatyti vieną singlą DJ Khaled pasirodė pernelyg įprasta, todėl šiandien jis pristato net du naujus kūrinius „Popstar“ ir „Greece“, ir abiejuose skamba daugeliui puikiai pažįstamas ir pamėgtas reperio Drake balsas.

DJ Khaled, Drake „Popstar“

https://youtu.be/-iNWEwLfkv8

„Popstar“ atspindi kiekvieno titano poziciją scenoje – juk kiekviena šių dienų žvaigždė privalo leisti vieną hitą po kito. Tuo tarpu „Greece“ atiduoda pagarbą subtilesniems gyvenimo malonumams“, – šios vasaros hitus pristato DJ Khaled.

DJ Khaled, Drake „Greece“

https://youtu.be/NMlBB2pK5qo

Žiniasklaidos dėmesį puikiai mokantis patraukti palestiniečių kilmės prodiuseris iš JAV nuolat stebina skambiais pareiškimais socialiniuose tinkluose arba savo kūryba.

Kai kuriems DJ Khaled žinomas iš navigacijos programėlės „Waze“, kurioje kurį laiką skambėjo jo balsas, tačiau ši pramogų pasaulio žvaigždė yra nuveikusi kur kas daugiau. O šie metai DJ Khaled yra ypatingai produktyvūs.

2020 m. jis pradėjo laimėjimu prestižiniuose „Grammy“ apdovanojimuose, pasirodymu legendinėse NBA „All Star Game“ rungtynėse ir filme „Bad Boys For Life“, kuriame taip pat vaidina tokios kino žvaigždės kaip Willas Smithas. Taip pat šiemet jam gimė antras vaikas. O albumas, pavadintas pirmojo sūnaus vardu „Father of Asahd“, kuris išėjo pernai, yra vertinamas kaip kol kas puikiausias DJ Khaled darbas muzikos pasaulyje.

Dviem vieną dieną pristatytais, visiškai skirtingas nuotaikas kuriančiais singlais su Drake, DJ Khaled paskelbė naujo jau dvyliktojo albumo pavadinimu „Khaled Khaled“ įrašus.

„Naujas albumas procese. O pirmi singlai jau sukurti. Jis man tarsi šeimos narys. Drake visad palaikė mane“, – draugyste, kuria prilygina brolystei, džiaugiasi DJ Khaled.

Tai yra jau antras kartas, kai TV žvaigždė, muzikos prodiuseris ir filantropas DJ Khaled apjungia savo talentą su Drake. Pirmą kartą tai nutiko dar 2011 m. – jiedu išleido hitą „I‘m on One“, kuris viename įtakingiausių pasaulyje muzikos tope – „Billboard“ – pakilo iki pirmos vietos.

Kontraversiškai vertinamas DJ Khaled jau daugybę metų bendradarbiauja su didžiausiomis muzikos žvaigždėmis, tokiomis kaip Jay-Z, Beyonce, Nicki Minaj, John Legend, Justinas Bieberis, Rihanna, Snoop Dogg, Kanye West ir daugeliu kitų, bei leidžia plačiai aptarinėjamus albumus.

Be muzikinės veiklos DJ Khaled yra parašęs bestselerį „The Keys“ apie kelią į sėkmę. O Covid-19 akivaizdoje operatyviai sutelkė jėgas su kolegomis ir sukūrė fondą, kuris aprūpino medikus reikalingomis priemonėmis kovoje su pandemija. Taip pat DJ Khaled yra įkūręs ir daugiau fondų žmonėms, kuriems reikia pagalbos, daugiausiai jaunimui.

Parašykite komentarą