Kultūra

Komedijai “Rasos 2. Šventė tęsiasi!” besiruošiantys garsūs aktoriai prabilo apie vietas, kuriose labiausiai nenorėtų atsidurti – kai kurios tikrai nustebins

“Kokioje vietoje niekada nenorėčiau atsidurti? Tai baisus klausimas! Tik pasvarstyk apie tai garsiai ir išsipildys!”, – šypsodamasi sakė pastaruoju metu su kolegėmis Gabija Jaraminaite, Vitalija Mockevičiūte, Oneida Kunsunga bei kitomis daug laiko teatro komedijos “Rasos 2. Šventė tęsiasi!” repeticijose praleidžianti aktorė Aušra Štukytė.

Būtent šiame daugybę juoko sukeliančiame pastatyme, kuriam pjesę parašė žinomas aktorius Ramūnas Šimukauskas, keturios žavios damos iš sostinės pakliūva į provincijos miestelio policijos nuovadą. O čia ir prasideda neįtikėtinai juokingi nuotykiai, santykių aiškinimaisi ir moteriškos intrigos, kurias bandys numalšinti nuovados policininkas ir į pagalbą iškviestas vienos iš damų vyras.

“Gerai, kad šis “apsilankymas” nuovadoje mums tėra vaidinimas, kuris sukelia ypatingai geras emocijas”, – patikino A. Štukytė.

Komedijoje, kurioje sprogs ne tik juoko bomba, o kiekvienas žiūrovas, išėjęs iš salės po spektaklio, išsineš optimizmo ir geros nuotaikos puokštę, vaidmenį atliekantis Tadas Gryn sakė labiausiai nenorintis atsidurti kalėjime, lėktuve, kurio sugedo varikliai, ir nuobodžioje kompanijoje, negalėdamas jos palikti bei išeiti namo.

“Nuovadoje iš tiesų esu buvusi. Bet kaip liudininkė. Kitu atveju tikrai į ją nenorėčiau patekti”, – neabejojo O. Kunsunga.

Jai pritarė ir G. Jaraminaitė, pridurdama, jog netrokštų atsidurti laukinėse džiunglėse, gausiose šliužų, vabzdžių ir kitokių nemalonių gyvių.

“Areštinė, gėdinga situacija ir Tarybų sąjunga – tai trys vietos, kuriose nenorėčiau “apsilankyti”,- su šypsena, bet kartu rimtai sakė aktorė Vitalija Mockevičiūtė.

Būtent tokie spektakliai, kaip “Rasos 2. Šventė tęsiasi!”, anot jos, atgaivina gyvenimo džiaugsmo troškimą ir pripildo kasdienybę geros nuotaikos.

Neįtikėtino populiarumo sulaukusi pirmoji komedijos “(NE) GALIU TYLĖTI (NE) GALIU TYLĖTI/ RASOS” dalis stebino žiūrovus atvirais žavių moterų pasakojimais apie savo gyvenimus ir sprogdino juoko fejerverkus visuose Lietuvos miestuose. Taip spektaklis subūrė didžiulią minią gerbėjų, kurių prašymu, kūrybinė komanda sukūrė iki ašarų priversiančią juoktis komediją “Rasos 2! Šventė tęsiasi!”.

Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, įvairių teatro projektų – Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė, Gabija Jaraminaitė, Eglė Mikulionytė, Oneida Kunsunga, Ramūnas Šimukauskas ir Tadas Gryn, žada nepakartojamas emocijas.

Spektaklio režisierius – Ričardas Vitkaitis, pjesės autorius – Ramūnas Šimukauskas.

Artimiausios premjeros datos: gruodžio 10 d. Kėdainiai, gruodžio 19 d. Radviliškis, gruodžio 20 d. Šilutė, gruodžio 26 d. Jurbarko kultūros centras, gruodžio 30 d. Kaunas ir kiti Lietuvos miestai.

Daugiau informacijos www.kitoksteatras.lt ir www.bilietai.lt.

 

Parašykite komentarą