knygos pristatymas
Kultūra

Knygos „Vlado Putvinskio gatvė: istoriniai faktai ir atsiminimai“ pristatymas

2021 m. lapkričio 18 d. (ketvirtadienį) 16 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, III a. renginių salėje) vyks Mindaugo Balkaus ir Felikso Zinevičiaus knygos „Vlado Putvinskio gatvė: istoriniai faktai ir atsiminimai“ pristatymas.

 

Leidinio idėja gimė 2018 m. gegužės 24 d. po „Putvinskio gatvės dienos“ ekskursijos, šnekučiuojantis ir aiškinantis šios gatvės istorijos detales. Mindaugas Balkus iš įvairių šaltinių surinko ir susistemino istorinius faktus apie pastatus, o Feliksas Zinevičius leidinį praturtino atsiminimais apie savo vaikystės ir jaunystės gatvę, atrinko įvairių laikų nuotraukų.

 

V. Putvinskio gatvės istorija prasidėjo XIX a. viduryje išplanavus Naujamiestį. Laikinosios sostinės laikotarpiu (1919–1939 m.) V. Putvinskio gatvė buvo viena iš prestižiškiausių Kaune, joje namus statėsi Kauno burmistrai – Jonas Vileišis (dab. V. Putvinskio g. 66, 68), Antanas Gravrogkas (dab. V. Putvinskio g. 70), kūrėsi užsienio valstybių diplomatinės atstovybės. Šiandien V. Putvinskio gatvėje galite pasigėrėti Kauno tarpukario modernizmą reprezentuojančiais pastatais, daugelį kurių puošia Europos paveldo ženklas.

 

Būtina registracija. Registracijos forma (https://forms.gle/TEGoADSKJpqtPbtv8) arba tel. 8 37 32 44 17. Būtinas galimybių pasas arba ES Skaitmeninis COVID pažymėjimas.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

 

 

Kauno apskrities viešosios bibliotekos informacija

 

Parašykite komentarą