Kauno marios ir Pazaislis
Miestas

Kino lokacija – Kaunas:  mieste filmuojamas serialas „Karališka gauja“

Miestas ir jo vaizdai vis dažniau patenka į filmų kūrėjų bei kinomanų akiratį. Šią vasarą  Kauno marių regioninis parkas, jachtklubas ir Pažaislio ansamblis taps viena iš „Sky History“ TV serialo „Karališkoji gauja“ (ang. „The Royal Mob“) lokacijų. Didžiosios Britanijos atkuriamojoje dokumentikoje – karališkųjų šeimų saga.

Liepos viduryje geriausia 2020 m. Europos kino lokacija – Pažaislio vienuolynas – taps namais Anglijos ir Vokietijos karališkosioms šeimoms, o Kauno „Žalgirio“ jachtklube bus įamžintos scenos ant vandens. Čia „Sky History“ filmuos keturių dalių serialą „Karališka gauja“.

Tai saga apie įspūdingą karališkąją giminę, kadaise valdžiusią visą Europą. Audringa istorija pasakoja Anglijos Karalienės Viktorijos keturių mylimiausių anūkių – seserų Heseno – gyvenimus.

Visos jos ištekėjo už Europos monarchų, o dvarų intrigos, kova dėl įtakos seseris pavertė priešėmis. Jų tarpusavio konfliktai privedė prie kruvino karo, nusinešusio daugiau kaip dvidešimt milijonų žmonių gyvybių visame pasaulyje.

Serialo kūrėjai žada į kino ekranus perkelti istoriją, kai šampano taurių čiurlenimas užleidžia vietą bombų sprogimui, karui ir žudynėms.

„Karališkosios gaujos“ epizodus nuo pat scenarijaus rašymo etapo vystantis prodiuseris Tom Stubberfield teigė, kad nufilmuoti tokį įvairialypį istorinį serialą visada yra didžiulis iššūkis, o surasti tinkamas lokacijas dar svarbiau.

„Lietuva yra ideali šalis šiai epinei istorijai. Čia yra nemažai istorinių pastatų, kurie yra skirtingi, o Pažaislio vienuolyno ansamblis apskritai yra unikalus. Jis projektui duoda taip reikalingo autentiškumo. Esame labai laimingi galėdami čia dirbti“, – pasakojo serialo prodiuseris T. Stubberfield.

Kaune filmuojamą serialą režisuoja žinomas britų režisierius Fraser MacDonald, o projekto įgyvendinimą prižiūri prodiuseriai – Tom Stubberfield ir Kate Bullions.

Pažaislio erdvės jau buvo pasirinktos HBO ir „Sky“ keturių dalių TV mini serialui „Jekaterina Didžioji“ bei epizodiškai šmėžavo lietuvių pokario meilės dramoje „Pelėdų kalnas“.

Parašykite komentarą