arena
Miestas Sportas

Ketvirtadienį į „Žalgirio“ areną plūstančių sirgalių lauks grįžtančios emocijos ir pramogos

Jau spalio 7 dieną 2021–2022 m. Eurolygos sezono kovos aplankys ir „Žalgirio“ areną – sirgalių Nemuno saloje lauks Kauno „Žalgirio“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ akistata.

Dėl „Žalgirio“ arenoje vykusio pasaulio salės futbolo čempionato iki šiol išvykose rungtyniavę žalgiriečiai savo žiūrovų akivaizdoje sieks pirmosios pergalės, o į areną atvykusių krepšinio gerbėjų lauks puikus vakaras.

Grįžtančios emocijos ir pramogos

Pagaliau į „Žalgirio“ areną gausiai galės grįžti krepšinio ir neeilinės atmosferos išsiilgę sirgaliai, kurie vėl prisimins iki pandemijos Kaune užgimusias komandos aistruolių tradicijas.

Emocingas komandų pristatymas su Andriumi Žiurausku priešakyje, areną virpinančios „Vikingų“ ir masinė „Žalia Balta“ skanduotės bei tradicija tapęs Lietuvos Respublikos himnas.

Beje, ant parketo jau grįš ir krepšinio bei sirgalių išsiilgusios Kauno „Žalgirio“ šokėjos.

Prieš rungtynes ir per minutės pertraukėles žiūrovų lauks atsinaujinusios video kubo pramogos, o per ilgąją pertrauką viso sezono metu aistruoliai varžysis sektorių iššūkyje, kuriame lauks įvairios krepšinio žinių dvikovos.

Lietuvos čempionų namų arenoje apsilankę žmonės taip pat vėl galės fotografuotis ir atsispausdinti nuotraukas iš Instagram bei išbandyti savo jėgas prie krepšinio ir futbolo žaidimų automatų.

Galimybė prisidėti gerais darbais

Ketvirtadienį „Žalgirio“ arenos durys atsivers nuo 18.30 val., o bilietus įsigiję žiūrovai į Nemuno salą kviečiami atvykti anksčiau, pasiruošti Galimybių pasus ir taip išvengti eilių. Kartu su galimybių pasu aistruoliai privalės pateikti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Anksčiau į „Žalgirio“ areną atvykę sirgaliai turės galimybę Eurolygos sezoną namų aikštėje pradėti nuo gerų darbų ir prisijungti prie „Žalgirio“ Garbės Klubo organizuojamos akcijos – pirmajame „Žalgirio“ arenos aukšte paaukoti kraujo.

Beje, nuo spalio 1 d. nosį ir burną dengiančių kaukių dėvėjimas yra privalomas visose uždarose erdvėse, todėl sirgaliai „Žalgirio“ arenoje rungtynes stebėti galės tik jas dėvėdami, o gėrimus ir maistą vartoti galės tik arenos fojė – į savo vietas sektoriuose jų atsinešti ir vartoti nebus galima.

Į „Žalgirio“ arenoje vyksiančias rungtynes žiūrovai galės patekti tik pateikus Galimybių pasą – bilietus įsigyti kviečiame paspaudus čia.

Pramogu-planas-2021-10-07

000

Parašykite komentarą