Naudinga žinoti

Kėdainių krematoriumas tampa „Lietuvos krematoriumu“

Lietuviško kapitalo įmonių grupė AB „K2 LT“, valdanti vienintelį krematoriumą Lietuvoje bei ritualinių laidojimo paslaugų teikėją „Rekviem“, pristato pirmuosius planuotus strateginius pokyčius – nuo šiol pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas visoje Lietuvoje teiks naujasis registruotas prekės ženklas – „Lietuvos krematoriumas“. „Lietuvos krematoriumas“ taip pat bus atsakingas už vienintelio šalies krematoriumo, esančio Kėdainiuose, veiklą.

„Teikdami pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas per dešimtmetį tapome puikiai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir aplinkinėse šalyse. Vis dėlto iki šiol įmonių grupė „K2 LT“ buvo labiau tapatinama su Kėdainių krematoriumu, tad paslaugų diversifikavimas – planuotas bendrovės strateginis žingsnis, siekiant prisitaikyti tiek prie konkurencinės aplinkos, tiek atsižvelgiant į žmonių poreikius, tiek siekiant atskirti veiklas – pagarbų ritualinį kremavimą ir laidojimo paslaugas. „K2 LT“, kaip įmonių grupė, valdys du prekės ženklus – „Lietuvos krematoriumą“ ir „Rekviem“, o atskiras su laidojimu susijusias paslaugas užtikrins kiekvienas iš prekės ženklų, turintis aiškią misiją ir detalizuotas paslaugas. Neabejoju, kad toks paslaugų atskyrimas įneš daugiau aiškumo ir naudos žmonėms“, – pokyčius komentuoja AB „K2 LT“ vadovas Vytenis Labanauskas.

„Lietuvos krematoriume“ atliekamas pagarbus ritualinis kremavimas – tai reiškia, kad su velioniu elgiamasi pagarbiai, atsižvelgiant į jo ar artimųjų pageidavimus, tradicijas, gyvenimo filosofiją ar religines pažiūras. Artimiesiems suteikiamos visos galimybės dalyvauti, stebėti ir palydėti velionį į paskutinę kelionę, o neturint galimybės – nuotoliniu būdu stebėti iš bet kurios pasaulio vietos, taip pat išduodami visi reikiami dokumentai ir garantijos, mat visas procesas yra filmuojamas, dokumentuojamas bei fiksuojamas nepertraukiamai veikiančia monitoringo sistema.

Patogi geografinė vieta, dvi kremavimo linijos, galinčios atlikti 8 tūkst. kremavimų, ir sklandžiai organizuojamas kremavimo procesas užtikrina, kad „Lietuvos krematoriume“ paslaugos teikiamos visą parą ištisus metus, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas, todėl čia niekada nėra jokių eilių. Velionio artimieji taip pat gali pasirinkti pageidaujamą kremavimo laiką. Pagarbus ritualinis kremavimas vykdomas naudojant tik sertifikuotą kremavimo įrenginį, o kremavimo procesas, vykstantis trimis etapais, trunka apie 2,5–3 val.

Su artimojo netektimi susidūrusiems žmonėms „Lietuvos krematoriumas“ teikia pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas, o kartu su partneriais padeda planuoti velionio pagerbimą ir atsisveikinimo ceremoniją, velionio palaikų transportavimą. Visas personalas paruoštas ne tik organizuoti kremavimo procesą, bet ir padėti artimiesiems psichologiškai.

Kremavimas, kaip vienas iš laidojimų būdų, yra priimtinas 78 proc. mūsų šalies gyventojų, nors 2008 m. tokių buvo vos 24 proc. Apskritai kremavimas vertinamas kaip labiau estetinis, ekonomiškas bei ekologiškas laidojimo būdas, mažiau psichologiškai traumuojantis brangaus žmogaus netekusius artimuosius. Kremavimas ypač populiarus tarp šalies intelektualų ir žymių žmonių.

Įmonių grupė AB „K2 LT“ kremavimo paslaugas Lietuvoje pradėjo teikti 2011 metais. Pernai bendrovė išplėtė paslaugų spektrą siūlydama ritualines laidojimo paslaugas bei įvesdama naują – laidotuvių ceremonijų planuotojo – pareigybę.

Apie „Lietuvos krematoriumą“:

„Lietuvos krematoriumas“ – pirmasis modernus krematoriumas Lietuvoje, teikiantis pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas nuo 2011 m. „Lietuvos krematoriumas“ priklauso įmonių grupei AB „K2 LT“.

 

Apie AB „K2 LT“:

Įmonių grupė AB „K2 LT“ valdo „Lietuvos krematoriumą“, teikiantį pagarbaus ritualinio kremavimo paslaugas, bei ritualinio laidojimo paslaugų teikėją „Rekviem“.

Parašykite komentarą