FK Žalgiris Žalgiris2020 06 06 8
Sportas

„Kauno Žalgirio“ puolimo grandyje ir toliau rungtyniaus E.Davidas

Artėjančiame sezone „Kauno Žalgirio“ klubo marškinėlius ir toliau vilkės Emmanuelis Davidas, kuris Kaune antrus metus iš eilės rungtyniaus Danijos ir Lietuvos klubams pasiekus susitarimą dėl žaidėjo nuomos.

„Fremad Amager“ ekipai priklausantis 19-metis jau atvyko į Kauną ir antradienio treniruotėje prisijungė prie komandos draugų.

Iš Nigerijos kilęs atakuojantis futbolininkas praėjusiame sezone buvo vienas iš „Kauno Žalgirio“ puolimo lyderių – A lygoje per 15 rungtynių jis įmušė 4 įvarčius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Pagal bendrą įmuštų įvarčių bei atliktų rezultatyvių perdavimų skaičių komandoje E.Davidas buvo antras ir nusileido tik Linui Pilibaičiui.

„Esu laimingas grįždamas į Kauną ir noriu padėti šiai komandai laimėti. Tikiu, kad A lygoje galime pasirodyti dar geriau. Taip pat žinau, kad turiu dar labiau gerinti savo žaidimą ir kiek įmanoma daugiau prisidėti įvarčiais bei rezultatyviais perdavimais“, – Žalgiris.lt sakė į Lietuvą grįžęs žaidėjas.

Pripažinimo Lietuvoje žalgirietis buvo sulaukęs vasarą – E.Davidas buvo išrinktas geriausiu jaunuoju liepos mėnesio A lygos žaidėju, o tris kartus per sezoną buvo įtrauktas į simbolinę lygos turo rinktinę.

Futbolininkas „Kauno Žalgirio“ marškinėlius vėl užsivilkti galės jau artimiausiose kontrolinėse rungtynėse, kuriose vasario 20 dieną Roko Garasto auklėtiniai sostinėje išmėgins jėgas su Vilniaus „Žalgiriu“.

Parašykite komentarą