Luko Bartkaus nuotrauka 5 5184 x 3456 20190831 AI0U9551 AI0U9551
Sportas

„Kauno Žalgirio“ narys D.Romanovskis: „Sezoną norime užbaigti pergalingai“

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai trečiadienį 19 valandą prasidėsiančiose rungtynėse Klaipėdoje susitiks su vietos „Atlantu“ ir sieks pergalingai užbaigti 2019-ųjų metų A lygos sezoną.

Po praėjusio turo tapo aišku, kad kauniečiams užlipti ant prizininkų pakylos nepavyks, mat „Sūduvą“ įveikę „Riteriai“ tapo nepavejami, nes likus vienam turui komandas skiria 5 taškai.

Po paskutinės komandos treniruotės Žalgiris.lt pakalbino komandos saugą Danielį Romanovskį, kuris trumpai papasakojo apie būsimas rungtynes, varžovus bei besibaigiantį sezoną.

„Nuotaikos nėra labai geros, nes vis tik norėjome užimti trečią vietą lygoje. To yra gaila labiausiai, bet vis tiek norime sezoną užbaigti pergalingai ir ilgai liūdėti nesiruošiame. Nors rungtynės su „Atlantu“ nieko nelemiančios, patys esame išsikėlę tikslą laimėti, kaip ir visų šio sezono rungtynių metu. Pergalė leistų geromis nuotaikomis pradėti atostogas“, – Žalgiris.lt pasakojo Danielis Romanovskis.

Komandos tarpusavyje šiemet susitiko keturis kartus – du kartus Kaune pergales šventė žalgiriečiai, o Klaipėdoje „Atlantas“ kartą laimėjo ir vienas susitikimas baigėsi lygiosiomis.

„Taip, šiemet Klaipėdoje laimėti prieš „Atlantą“ dar nesugebėjome ir norėtume tą padaryti, juolab, kad pastaruoju metu jie taip pat nedemonstruoja gero žaidimo. Nežinau, kodėl jie taip pralaimi, bet matyt, jiems taip pat rungtynės nieko nelemia ir trūksta motyvacijos. Manau, kad mums taip nenutiks“, – svarstė A lygoje 3 įvarčius įmušęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs futbolininkas.

Paklaustas, ko labiausiai pritrūko iki trečiosios vietos lygoje, D.Romanovskis iškart prisiminė sezono pradžioje pralaimėtas rungtynes tam pačiam „Atlantui“ ir apmaudžiai prarastus taškus susitikimuose su „Panevėžiu“.

„Susidėjo daug dalykų. Pirmos sezono rungtynės su „Atlantu“, barstyti taškai su „Panevėžiu“… Visi šie dalykai tą ir nulėmė, juk pritrūko labai nedaug. Prieš sezoną turėjome tikslą patekti į UEFA Europos lygos atranką ir tą tikslą įvykdėme, tad manau, kad šiam sezonui galima rašyti septynetą dešimties balų sistemoje“, – užbaigė futbolininkas.

„Kauno Žalgirio“ ir Klaipėdos „Atlanto“ dvikova Klaipėdoje lapkričio 27 dieną prasidės 19 valandą, o rungtynes tiesiogiai transliuos Delfi.Tv.

Parašykite komentarą